Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Problém - FSD, DL, DB


Recommended Posts

Zdravím, chtěl jsem zahrat GTA V, ale hodilo mi to error - "The game couldnt start try to download again"

Takže jsem se vydal aktualizovat kernel.

Už ani nevim co a jak, ale jsem teď ve fázi, kdy mi nejde NXE - vždy se spustí Freestyledash. A když chci aktualizovat DashLaunch z verze 3.2 na 3.9 a aktualizuju to, tak mi vůbec nejde zapnout konzole... A musím si dát na flasku nanddump.bin a sputit xbox přes otevření mechaniky, tohle nahrát a pak to zase jde alespon FSD a DL, ale ne NXE.

A když dělám soubor zkrze program NAND 360, tak mi to píše několik "bad blocks" při výpisu. Ale potom, když výsledný soubor otevřu v PC přes program J-Runner, tak bad blocks nejsou žádné...

Xbox mam trinity, a když jsem se koukal na verzi, když to ještě šlo, tak mam 13604. FSD mam 3. Xexmenu mam.

Obrovsky prosím o radu, tak to zprovoznit - nejlépe abych měl vše aktuální a aby mi vše fungovalo.

Předem díky za rady ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu