Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

koupe xboxu


Vito

Recommended Posts

Zdravím všechny. Nevím jak založit jiné téma, tak to píšu sem, snad se nikdo nebude zlobit. Koupil jsem Xbox 360 s RGH (bylo mi to doporučeno, že to je nejlepší volba kvůli možnosti hraní stažených her. Bohužel jsem nečekal, že je to hodně všechno složité. Nemám s žádnou konzolí zkušenost a proto bych potřeboval někoho, kdo by mi poradil se základy ovládání.

Bylo by možné mě někam nasměrovat? Prolezl jsem forum, ale nikde jsem tema, kde by se někdo ptal na práci Xboxu s RGH nenašel.

Co mě zajímá a v čem tápu:

1. jde nějakým způsobem reinstalovat Xbox do původního stavu (smazat avatary, nahodit původní nastavení)

2. jak odinstalovat hru z HDD - stačí ji jen v library odstranit?

3. jak nahrát hru na HDD - zkusil jsem připojit flash s jednou staženou hrou a dál jsem se nikam nedostal

4. jaká je normální teplota x-boxu? Mám nastavenou ventilace na AUTO a po půl hodině mám na hlavní stránce vidět teploty a tam jsou teploty cca 80°C

Díky za rady, případně odkaz kam se přesunout s těmito otázkami. Případně jestli nevíte o někom z okolí Plzně, kdo by pokecal, případně mi vše ukázal, zajel bych s Xboxem třeba k němu domů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu