Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Zvuk z PSP


Fedorocko

Otázka

prosím o radu,

jsem naprostý amatér a pro děti jsem pořídil k Vánocům 2 ks PSP přístrojů.

Jeden koupený u nás Sony PSP 2004 ten jde tak jak má dle návodu,ale druhý dovezený z Číny Sony PSP 2006 jde zvuk jen ze sluchátek,ale bez nich přímo z přístroje ne. Že jsou přehozená tlačítka enter a back,to jsem se zde dočetl,ale prosím o radu co musím provést,aby zvuk šel z aparátu. Zkoušel jsem nastavení u obou porovnávat a je to snad ve všem stejné.Děkuji. dusan.palat@tiscali.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Majko souhlasim,ale myslim ze kdyz ma to druhe psp z ciny tak ho asi tezko vyreklamuje pokud ho nekoupil v čr.

to je přesně ono,že reproduktory to pochopitelně má,ale nejdou a dovezl to přímo kámoš opravdu z číny a tak kde se to dá za úhradu nechat opravit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Souhlasim, každý psp má reproduktory a jestli ne tak to neni psp. A žadný nastavení na vypnutí reprotuktorů tam není. Když to ve sluchatkách jde a bez sluchátkách ne tak to je nějaká vada. Chce to reklamovat

ale je to fakt dovezené z číny a tak jestli to nědo je schopen se na to podívat a opravit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu