Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

dashboard 16537 + FSB 3


Recommended Posts

Zdravim,dlouho jsem se xku nevenoval,az s prichodem gta v jsem se k nemu vratil a zjistil jsem ze na mem rgh mam jednak stary db ktery gta nepodporuje a i stary fsb,prvni co jsem udelal tak pres j-runner a xell aktualizoval na nejnovejsi 16537 a ted mi jde jen o to,protoze jsem se nekde docetl,ze 16537 nepodporje dashlaunch tak aby se mi neco nepo* zbytecne,ted vlastne nemam fsb ani dashlaunch pouze spoustim gta pres klasicky db protoze jsem ho predtim mel na hdd,jak tedy bezpecne znova nainstalovat fsb i dashlaunch? mam i cd s aktualizaci tzv fsbinstaller,takze jen bych potreboval vedet postup co presne udelat nejdriv aby se nahodou nekde nestal sek.

Moc díky za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo jasne díky,ale kdyby se fsb nesmazal tak by alespon nabehl kdybych zmackl home tlacitko a podrzel rt ne ? alespon tak se mi to stalo vzdycky kdyz sem predtim neco aktualizoval s rgh a nenabihal mi xbox primo do fsb..xexmenu jinak v my games mam,mel sem za to ze dashlaunch je jen od toho aby primarne xbox bootoval do fsb a kdyz ho nemam tak ze stejne muzu mezi nema prepinat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro tebe primitivní věc, pro ostatní to může být mazání másla na chleba...

Tak i to máslo na chleba se snad každý dokáže naučit namazat , nemyslíš ? A už mne zase nenapadej kvůli malichernostem když tvůj příspěvek není rada k věci .

Upraveno uživatelem toro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu