Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Já bych potřeboval CZ verzi kvůli textům v karierním módu je jich tam celkem dost, ale s anglickým komentářem, protože český dabing i když jsem se na českých textech pro první takto dělanou Fifu osobně podílel, už je teda nemusím. Tenkrát to bylo zajímavý ale teď je to furt dokola. Anglickým komentářům nerozumím tak mě připadají že komentují pokaždý něco jinýho a ne že se stále opakují :) . Jenže bohužel pokud je česká verze tak nemá angl komentář a naopak :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Digis .. Já měl CZ Fifu 13 a měl jsem to přesně, jak si tu psal. CZ titulky a EN dabing ;) nastavuje se to normálně v menu

Tady to teda neni, v normální "české" verzi hry je je na výběr jazyk komentátorů čeština, polština, ruština a tuším maďarština. Angličtina tam být nemůže, když tam chybí anglický balíček, já si jej tam však přihrál z anglické verze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte čím to může být? už 2x jsem vypaloval fifu a stále to samé hru v pohodě spustím ale v menu asi po 2 minutách mi to napíše ať vyčistím disk a když jsem se dostal do výkopu a hrál tak mi to nic nenapíše..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jsi nezedával online pass, ale dle mě season pass, kde máš i ty zlatý balíčky grátis .. ;)) Já mám origo z us store za 600 a žádnej pass si to nestahovalo, takže to opravdu nepotřebuje online pass ( Už ve fifě 13 to šlo bez něj, myslím od května .. )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu