Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Já už jsem použil 3 dvd na fifu a nejede mi na cz verzi a je to tím že ještě není v databazi?...

Nejsem odborník, ale ta verifikace se provádí kvůli stealth ochraně či jak to napsat, kontrola aby jsi mohl jít na xlive :) pokud se pletu omlouvám se, nejsem vše věd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tež nevím jak aktualizovat ty soupisky prosím o návod,děkuji
už to tu někdo psal viz: potřebujeme:

program horizon - ke stažení zde http://www.xboxmb.com/horizon/

dále nějaký save z fify, třeba i osobní nastavení ve kterém jsou údaje vaší konzole

flešku naformátovanou na formát fatX

soupisky - ke stažení zde http://www.mediafire.com/?e4hocj61a9pmqgv

- v první řadě stáhneme program horizon a nainstalujeme

- dále si z fify stáhneme nějaký save, klasika v NXE - storage

- rozbalíme soupisky třeba na plochu abysme je pak mohli vložit do programu horizon

a ted:

-otevřeme program horizon, a jakmile vložíme do pc flešku s nějakým souborem z fify automaticky se načte v pravém sloupci programu

- proklikáme se až na samotný soubor a vpravo nahoře klikneme na ozubené kolečko viz fotka a otevře se dalši okno kde je hromada čisílek

- na ploše chytneme soubor squads levým a přesuneme do programu horizon aby se nam otevřel vedle toho

- ze svého souboru prepíšeme console ID, profile ID a device ID

- to je vše. klikneme na soupiskách na save - rehash and resign a nakopírujeme na flešku do pravého okna z bodu 1

- v NXE přesuneme soupisky na pevný disk a ve hře se automaticky načtou. odzkoušeno, fungují nejnovější soupisky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsou tam formace u hráčů, takže se nemusíš o to starat ... ale jsou tam chemistry kartičky, tim přidáváš hráčum skill nebo tak jsem to nějak pochopil :D jinak jsou tam jiný pohyby hráčů, jsou línější bych řekl .. já jsem si na to třeba nezvyk :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fajne a ještě by mě zajímalo jak je to s hodnocením hráčů v porovnání s FIFA13, viděl si nějaké rozdíly??? napč Torres 84 v základu GOLD kartička a tu třeba víc/mín, pomalejší overall atd? ... a co tě na FIFA14 nejvíc zaujalo jako změna oproti FIFA13 ... Díky Patriku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu