Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Recommended Posts

cau, nevim jestli jste to zaregistrovali ale udajne vysel patch, ktery by mel upravovat goly hlavou, technicke strely a dalsi bugy...nevite jak tento patch nainstalovat ? mam RGH...predem dekuji za odpoved
to mas na ty hre v freestaylu jestli jedes přes nej mam za to ze das Y a pak download TUS

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Prosim nekoho jestli je mozne nejak rozjed Fifu 14 na xboxu arcade jasper s Flash 2.0 a dash 16202 a jestli by se nasel nekdo kdo by mi hru vypalil tak aby mi sla jeste na flash 2.0 nemam vypalovacku ihas a nechce se mi posilat zas xbox na flash 3.0 kdyby se tu nekdo z vas nasel kdo by mi to vypalil a poslal na dobirku byl bych moc rad na cene bychom se samozdrejme domluvili dekuji vsem

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

myslím že FIFA13 to měla, jsem si skoro i jistej, byla to nějaká kombinace zadních tlačítek .... mrknu se

EDIT: na FIFA14 jsem nic nenašel..ale v 13ce to šlo že jsi zmáčkl všechny 4 zadní tlačítka, pak to doma vyzkouším, jestli to funguje aj tu

EDIT: tak včera vyzkoušeno a všechny 4 zadní nefungují...tak že asi simulovat fakt nejde ...

Upraveno uživatelem Tommy33
doplnění informací

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Taky vám ta hra přijde tak těžká? zaboha nemůžu dát gól... hraju na profesionála, skill stick... a prostě všechny zápasy prohrávám.

zkus rychlý výběhy od postranní čáry na střed a střela na zadní tyč nebo

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

ja to hraju s kámošem ve dvou na profesionála. Na poloprofesionála jsme vyhravali třeba 3:0 na profika třeba mame 4 strely za celej zapas a nic.. tak sem trosku poupravil herni nastaveni třeba aby cpu taky ztracel balony atd aby se hra vyrovnala ... a tada hratelnost dobra a dokonce to vypada jako fotbal...

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu