Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


jaccomo

Recommended Posts

  • Odpovědi 193
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 4 months later...

Potřeboval bych poradit s updatem soupisek, přečetl jsem si návodů dost, ale pořád se mi v xboxu na flashce neukáží nové soupisky, takže je nemůžu překopírovat na HDD, klasicky naformátuju flashku v xboxu, nakopíru na něj save ze hry, zapnu Horizon, ve kterém si otevřu jak save ze hry, tak stažené nové soupisky, opíšu všechny tři ID, uložím, nahraju na flashku, kterou strčím do xboxu ale soupisky tam nevidím, jedině ve FSD, ale nevím kam je nakopírovat a všechny návody se zmiňují, že stačí přesunout na HDD, ale soupisky i po tomto úkonu nevidím ve fifě. Kde dělám chybu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ... začal som karieru a chcel som si kupiť hrača tak som dal Hladať hráčov a tam som si mohol vybrať z hociakého tímu no a ked som si našiel aj hráča ktorého som chcel tak som tma nevedel najsť jeho hodnotenie... kde to najdem? alebo najprv ho musím preskúmať či ako

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ... začal som karieru a chcel som si kupiť hrača tak som dal Hladať hráčov a tam som si mohol vybrať z hociakého tímu no a ked som si našiel aj hráča ktorého som chcel tak som tma nevedel najsť jeho hodnotenie... kde to najdem? alebo najprv ho musím preskúmať či ako

ano přesně tak, nejdříve o něm musí skaut zjistit nějaké informace, avšak většinou (pokud nejde o hvězdu) tak vám celkové hodnocení neukáže, vždy jen jeho nejsilnější atributy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
zdravím

včera se mi stalo ,že sem vyhrál v UT online sezonu a i sezonu pro jednoho hráče ale nedostal sem žadné peníze...prostě se mi jen objevilo za výhru titulu získáváte odměnu xxx tisic ale nic se mi nepřičetlo...co to je za bordel :D

Edit: tak problém přetrvává...po žádnem zápase se mi nepřičtou penize...mno stalo se vám to někdy? utratit jde jen ten zbytek co mám,nevím vůbec co stim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu