Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Tvorba a download skinů pro PlaygearPocket


SEMRY

Otázka

Recommended Posts

  • 0
No já mám taky od toho logitechu. A nejde mi to. Je tam zaklad burnout legends a kdyz dam tisk tak vyjede bílej papír jako šablona. Jianej obrázek tam nehodim. Prostě to nejde
bud si totální lama nebo si na ni hraješ nebo ti to fakt nejde ale nejpravděpodobnější je možnost 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No já mám taky od toho logitechu. A nejde mi to. Je tam zaklad burnout legends a kdyz dam tisk tak vyjede bílej papír jako šablona. Jianej obrázek tam nehodim. Prostě to nejde
bud si totální lama nebo si na ni hraješ nebo ti to fakt nejde ale nejpravděpodobnější je možnost 1

Lama nejsem, dělá to co píšu. Prostě tam nevložim žádnej obrázek. Chápeš to?dám N vyberu obrázek a nic to neudělá. Tak mi teda porad co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak tady jsou ty linky :

http://modmypsp.com/

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=psp&message.id=595874&view=by_date_ascending&page=1

na tom druhym je toho nejvic ale to forum ma pres 1300 stranek ;)

jeste prihodim moje vytvory ;)

díkes, můžeš mi ještě říct jak to tiskneš aby to mělo ty správný rozměry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to srovnaval jak dlouho asi 3x jsem to tisknul a to samé je to větší.Používám program PimpMyPSP od Logitech.Mám dojem že je ještě jeden a pak si mužete udělat i v adobe fotoshop šablonu.Až někdo najde program nebo najde dobré rozměry tak napište.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem to srovnaval jak dlouho asi 3x jsem to tisknul a to samé je to větší.Používám program PimpMyPSP od Logitech.Mám dojem že je ještě jeden a pak si mužete udělat i v adobe fotoshop šablonu.Až někdo najde program nebo najde dobré rozměry tak napište.
mě to normálně šlo přeně jak jsem si to zoomnula apk jenom obstřihnout přesně nevím proč vám to nejde
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No mě vyleze akorát prázdná šablona a to když dám pravý tlačítko na myši. Je tam uplně dole about Macromedia Flash 6 (i dyž mám nainstalovanou devítku a podle logitechu to vyžaduje osmičku :D ) a tam dám print. Vyleze šablona když to vystříhnu tak je to stejeně docela o dost menší než Playgearpocket. nevim třeba je to schválně. Jak to máte vy? Když kliknu na P tak to zahlásí : Be sure to print on both sides of the blank template before punching out your custom skin. Jo a nezbavim se toho Burnoutu Legends.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem to dneska zkoušel na jiném PC a tam ten program od logitechu fungoval ale stejně to vytisklo větší než má bejt. Už to fakt enchápu, buud asi muset přes ten adobe photoshop. Máte ten obrázek danej i jakoby z boku přes gumu? Nebo vyložene jen zepředu a černá guma z boku? tTen druhej program co tu byl nefaká vůbec ani najednom PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu