Jump to content

Pes 2014


DeviR1
 Share

Recommended Posts

osobně si myslim, že PES 2014 je vic fotbal nez Fifa. Fifa me velmi nadchla, ale PES vzal ovladani jeste dal. Je to tezky, ale luxusni. Fifari ji budou nesnaset, protoze neodpousti chyby a to ovladani opravdu neni snadny. Nastavil jsem si to na profika a nechal vse nastaveny od KONAMI. Trenink je opravdu potreba projet. Prijde mi to chvilema spis jako hrat na klaviru let cmelaka, nez hrat fotbal... Ale ta vyzva zvladnuti ovladani je perfektni.. Odmenou jsou hoodne luxusni goly a akce... Vrele doporucuju... Kdyby PES mel ultimate, tak Fifu ani nekupuju.

Link to comment
Share on other sites

U PES2014 se mě líbí fotbalovost a chorály, není nad to ,když diváci skandují název tvého týmu, naproti tomu FIFA2014 má lepší grafiku /hříště není rozmazaná skvrna jako v PESovi/ má daleko víc možností hraní, propracovaný mód kariéry, více týmů a licencovanou angl. ligu. Je jen na každém pro co se rozhodne .

Link to comment
Share on other sites

Zkoušel jsem PES jak na Xboxu, tak na PC. Myslím, že PES tento rok přejel Fifu. Hraje se mi to líp. Ale je to jen můj názor. Je taková víc fotbalovější. Každopádně grafika na xboxu stojí za prd a mě se to strašně trhá. (aspoň to demo) Na PC je to jiné kafe a mnohem lepší grafika než FIFA od EA. Na druhou stranu Fifa má více licencí, ale to u PES zase zařídí komunita a dočkáme se i český stadionů. Bohužel jen pro PC.

Za mě PES.

Link to comment
Share on other sites

Já říkám vždy, že Fifa je arkádovější a PES je fotbalový ;) a letos ten rozdíl je zase znát o něco víc ;) nejsem zarytý fanoušek ani jednoho, ale když máme chuť si zahrát fotbal, saháme po PESku - hlavně oceňuju ty povedené akce, kličky, reálné chování hráčů (i za cenu těžšího ovládání)...Fifa má letos možńa trochu lepší grafiku a kariéru ;)

Link to comment
Share on other sites

Spousta lidí včetně mě říká, že PES je fotbalovější, ale zamyslel se někdo nad tím, že má FIFA v základu zapnuté všechny možné pomocníky. Je to klasický model EA u her i závodních, aby z toho šla udělat arkáda či naopak "hardcore hra". Tak že pokud chceme srovnávat, vypnout pomocníky. Ono je docela hloupé udělat si díky všem pomocníkům hru jednodušší a pak ji nařknout z arkády .

Link to comment
Share on other sites

Tak jsem se nechal vyhecovat a nainstaloval jsem jsi na PC PES 2014 a spustil ho na TV protože mám PC propojené HDMI kabelem s LCD TV 102cm. To co napíšu se asi někomu nebude líbit, ale vězte, že to píši jako fakt a ne abych se něčemu vysmíval.

Spustil jsem si na XBOXU FIFU 2014 a na PC PES 2014 ve FULL HD s plnými detaily a mohu zodpovědně prohlásit, že při 90% pohledech není mezi oběma grafikami žádný rozdíl. Je jasné že při záběrech na detail hráče je tráva a některé detaily hráče trošku lépe viditelnější na PC, ale když si uvědomíte, že FIFA jede v 720px a PES na PC ve FULL HD tak by bylo asi něco dost špatně, kdyby to v detailech nebylo vidět. Ale ty rozdíly jsou opravdu zanedbatelné a většinu zápasu při pohledu na hřiště nic nepoznáte. Jen FIFA má obraz jasnější a PES trošinku jako rozmázlý ale to je způsobeno vyhlazováním apod. Když to někdo porovnává FIFU na XBOX a TV s PSEM na 22" monitoru tak se mu to zdá lepší, , ale porovnávat musím na stejné obrazovce. Výsledek je naprosto jasný grafika FIFY pro XBOX je i na dnešní poměry neprosto skvělá. Kdo mě nevěří ať si to vyzkouší sám.

V PESovi bych dal hlas jednoznačně za trénink, kde se člověk postupně polopaticky učí všechny možné fígle.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy