Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iPhone 4S, zablokovaný na CZ operátora


Jakub Hrušovský

Otázka

Pěkný večer všem.

Mám takový problém. Včera mě přišel iPhone 4S z USA a je zablokovaný na CZ operátora. Mohl by jste mi někdo poradit, co se s tím dá dělat?

V apple mi řekli, že "legální" cestou to asi nepůjde. To neznamená ale, že to nepůjde. Mohl by jste mi někdo poradit, jak by se to dalo odblokovat, aniž bych do toho nemusel dávat "tisíce"?

Děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

chlape, nezakládej další témata aspoň.... zkus odblok přes nějaký servis, provádí se to přes odblog ofic. operátora telefonu, záleží hlavně na operátorovi, jaké nabízí možnosti... za zkošku to stojí http://www.theiphone.cz/detail-servisu/softwarove-opravy4/ ;). Jinak jaká aktulizace? Taky mám Iphone odblok pres Gevey, nemůžeš telefon aktulizovat na nejnovější iOS, protože už ta karta iOS 7.0 nepodporuje, pokud se nepletu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Boha mojho, si pořiď R-SIM 8 kartu s aktivační kartou a máš to. Jsem to tuhle dělal jednomu klientovi. Měl foun (iPhone 5 s iOS7) někde ze Švédska a locknutej. Za pár minut hotovo, jen pak je třeba najít nastavení pro mobilní internet a jede všecko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě je tu jedna alternativa a tou je nejnovější R-SIM 9 odblokování, které přináší vylepšené, velmi jednoduché rozhraní

celého procesu (h)aktivace, k objednaní třeba na www.apple-unlock.cz

Doporučuji shlédnout video

Pokud můžu nějak pomoct, dejte vědět.

Upraveno uživatelem _beriii_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu