Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ps1 hry na psp e1004 FW 6.60


Zhorisvpekle

Otázka

VYRIESENE MOZTE ZMAZAT.

caute som tu novy takze pokial tu uz niekto pisal nieco podobne ako ja tak ma hned neukamenujte. Mam problem so spustenim ps1 hry na psp e1004 FW 6.60 konkretne s diablom 1 (nic ine som zatial neskusal). Ako spravny warezak pouzivam LME launcher na 6.60 aby som mohol hrat hry na psp z pametovej karty. Ale teraz k veci, pre zaciatok som si nasel niekde na nete POPsLoader na 6.60 CFW tak som ho nainstaloval prepisal som pop.txt na ms0:/seplugins/popsloader/popsloader.prx 1 (v tom ze by tam bolo 2x /popsloader/ problem neni skusal som to) a strcil som do:

H:/seplugins

Dalej som si stiahol Diablo 1 ISO. Na nete som pokukal tutorialy a zistil ze potrebujem PSX2PSP konvertor, tak som si to tiez stiahol nakonvertoval Diablo 1 ISO aj s a narval som to do PSPcka:

H:/PSP/GAME/SLUS00619/EBOOT.PBP

Ako som videl v tutoriali na jednu inu hru tak som zobral do ruk PSP a zacal nim trieskat o stol.

Ne robim si srandu zobral som ho do ruky a restartoval system alebo co to je. Nasledne ako sa mi znovu zaplo PSP som otvoril hru Diablo a podrzal R, vyskocil na mna popsloader, ze aky chcem POPs a na liste podporovanych hier popsloaderom som nasel ze diablo 1 je najlepsie mastit na 3.40 pops. No tak som stlacil 3.40 po chvili na mna zaziarilo logo PS a ako bolo vo videu aj mne sa hra na prvy krat nespustila. No tak som ju vypol a znovu zapol zase som podrzal R a zase vybral 3.40 POPS a zase som uvidel PS logo, cakal som a to logo tam bolo stale no a to je moj problem! Nemozem spustit Diablo 1 ! aj ked som urobil vsetky blbosti ake som nasel na nete.

VYRIESENE MOZTE ZMAZAT.

Ztiahol som z ineho torrentu uz prekonvertovane diablo1 tak prepacte ale myslel som ze uz neni ina moznost.

Upraveno uživatelem Zhorisvpekle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu