Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need for Speed ProStreet


mariyo

Recommended Posts

Lidi co říkáte na nové "Needko" ? Já osobně čekal velikánskou pecku s neomezenými možnostmi a špičkovou grafiku, včera jsem se zhrozil jak jsem četl časák NEXT LEVEL. -SEGA Rally má lepší hodnocení než jedna z nejočekávanějších arkád ProStreet od EA. To mě teda zklamali( a to jsem si chtěl Pro Street předobjednat :bash::idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chystá se prý Need For Speed: Underground 3 :bash:

Mnu o chystání nic nevím,ale jestli někdy něco takovýho příjde tak doufám že to bude masakr nejvetší hlavně ať je to stejný jak U2 a jen lepší grafika,více dílů,hlavně ať ovládání zůstane stejný. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesil jsem se jak malej kluk. Letel do obchodu. Vyplazl 1900.- Zapl Ps3 . ZDESENI!!!! Nejhorsi titul NFS. Grafika 8/10 obcas se to seka!!! Pohyb jen v neprehlednym menu. Na volny jizdy mestem zapomente. Doporuceni: pokud nejste Fanouskem NFS a nemusite mit doma vsechny dily. Urcite nekupovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tesil jsem se jak malej kluk. Letel do obchodu. Vyplazl 1900.- Zapl Ps3 . ZDESENI!!!! Nejhorsi titul NFS. Grafika 8/10 obcas se to seka!!! Pohyb jen v neprehlednym menu. Na volny jizdy mestem zapomente. Doporuceni: pokud nejste Fanouskem NFS a nemusite mit doma vsechny dily. Urcite nekupovat.

no tak to nase*e ....

já měl v kompu demo a hned letělo pryč ...

teď jezdim test drive unlimited a jsem spokojenej na celý čáře:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ted jsem to hral na PS3 4 hodky v kuse....smazba jak neco nevim jak se to nekomu muze nelibit sice to hraju na PS3 kde se to neseka tak PCckare docea chapu...ale ta hra je jko mazec...ta fyzika se mi moc zamlouva ze uz to neni jako jen jet a narazit do zdi a jet dal stejnou rychlosti taky ze kdyz si autak rozmlatite musite to platit a ne jet dal jakoby nic..tuning dokonalej...neni tam uz to trapny mesto ve kterym se opakovali furt 4 textury baraku za sebou...podle me zatim nejlepsi need z ty novy serie...model poskozeni fakt supeeeer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten model poskozeni je ubohy .. kdyz dali jenom 4 moznosti jak auto nabourat :( poskarabane a lehce , tezce a totalka :(

no to si nemyslim to auto se nici postupne nejdrive se poskrabe a trosku se oddeli naraznik pak se pomacka popraskaji okna svetla naraznik odpada mnoha zpusoby shrne se kapota...pak uz odpadavaj dily...podle me oproti jinym hram a oproti vsem NFS je to supr model aut...nejsou to jen leskly tvrdy krabice kdy mas pocit ze jedes s diamantem kterymu max praskne sklo...tady kdyz s tim nabouras tak to konecne upe rozmlatis..pravda opravy maj jen 4 moznosti radi se to do 4 cenovych skupin podle poskozeni...ale i tak je to veeelkej pokrok a jizdni model kdyz se to trosku naucis je dost navykovej ma to daleko od reality ale je to uplne vybornej model podle me...ja davam tyhle hre 10/10 podle me nejlepsi NFS z dilu Most Wanted,Carbon,ProStreet....Underground ja kapitola sama pro sebe...a starsi NFS nepocitam..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to si nemyslim to auto se nici postupne nejdrive se poskrabe a trosku se oddeli naraznik pak se pomacka popraskaji okna svetla naraznik odpada mnoha zpusoby shrne se kapota...pak uz odpadavaj dily...podle me oproti jinym hram a oproti vsem NFS je to supr model aut...nejsou to jen leskly tvrdy krabice kdy mas pocit ze jedes s diamantem kterymu max praskne sklo...tady kdyz s tim nabouras tak to konecne upe rozmlatis..pravda opravy maj jen 4 moznosti radi se to do 4 cenovych skupin podle poskozeni...ale i tak je to veeelkej pokrok a jizdni model kdyz se to trosku naucis je dost navykovej ma to daleko od reality ale je to uplne vybornej model podle me...ja davam tyhle hre 10/10 podle me nejlepsi NFS z dilu Most Wanted,Carbon,ProStreet....Underground ja kapitola sama pro sebe...a starsi NFS nepocitam..

V tomto ale souhlasím s corvette, když to rozvalím, dám smyk a bokem ťuknu o nějakou značku tak celý zbytek závodu zrcátko bimbá zavěšené na dveřích :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tomto ale souhlasím s corvette, když to rozvalím, dám smyk a bokem ťuknu o nějakou značku tak celý zbytek závodu zrcátko bimbá zavěšené na dveřích :cheesygrin:

jj proste pekny efekty a cela atmosfera hry je vyborna ...ale zda se mi trochu lehka nevim mam 6% tak snad pritvrdej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu