Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Iphone 4S - camera freeze, GEVEY - 3G, lze funkcni?


AlexXx

Otázka

Cus,

delší dobu váhám, proč mi iPhone 4S nefotí... Nefunguje mi pouze zadní kamera, tím způsobem, že se neotevře hledáček foťáku. Tahle vlastnost se začala projevovat i u mého bývalého 3G, fungoval běžně, ale pak se párkrát seknul při spuštění foťáku a začal fungovat opět náhodně, to se mi u 4S nestane. Nedokážu rozpoznat jestli je chyba v iOS či ne, proto se chci zeptat na Vaše zkušenosti, názory.

Dále mám odblok Iphonu přes GEVEY Ultra S, má někdo zkušenosti s iOS 7 na 4S? iOS 7 se mi popravdě moc nezamlouvá, radši bych 6.1.3 s jailbraikem...

Dále 2 :D, je možné zapnout s GEVEY internet přes 3G? Vždycky mi to přeruší spojení s operátore...

vdáka moc hodným lidem, kteří mi budou chtít pomoci... určitě Vám to život někdy oplatí... :) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jo tak takže, iOS 7 funguje, a foťák nejde... problem solved, akorát furt mi nejde to 3G furt...

GEVEY je starší karta a má svoje nedodělky, 3G lze sprovoznit nainstalováním patche (neptřebuješ jailbreak) od RGKNSE bohužel

je možný, že patch k téhle kartě neni dostupnej pro iOS 7 protože je starší verze. Pokud na GEVEY přežíváš skusil bych ten

patch a případně novejší verzi karty od RGKNSE např. RSIM 9, kompatiblní s iOS 7 a hlavně není zapotřebí instalovat 3G patch!

Upraveno uživatelem _beriii_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu