Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Odesel HDD?


Recommended Posts

Zdravim nedavno se mi u xka s upravou RGH zacala dit jedna vec. Nahral jsem nejakou hru a pri spusteni jakoby cvaklo v HDD a cela konzole se zasekla a restartovala se. Pri pokusu nacist FSD opet cvaknuti opet restart. Pomohlo najet do NXE a spustit XeX a z XeX se dostat do FSD. Pote zavada "zmizela". Myslel jsem ze se jedna treba o spatne nahrany FSD takze jsem se pokusil o prehrati jenze pri jakekoliv manipulaci s jednou slozkou i prez total commandera opet cvaknuti a zase restart. Takze pravdepodobne chybny sektor. Jenze nedavno jsem zapnul xbox najelo FSD ale ve slozce Games,Homebrew a v podstate cokoliv vsechno prazdny. Najedu do file manageru ale vsechny hry tam sou. Tak sem zkusil nastavit Game path ale proste to nejde kdyz ji nastavim tak se neukaze nic a slozky sou porad prazdny. Je to definitivni konec meho HDD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu