Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

V čom je problém??


sharky008

Otázka

nejdou mi hrát některé hry, když ji hodím do psp, a chcu ji spustit, tak po uvodni obrazovce psp zčerná. Nepíše to žadnou chybu jen je černo. Dělá mi to např. Simpsons nebo Aliens vs Predator requiem.

Myslel jsem ze je to chyba treba v te hře, proto jsem ji stahl odjinud ale zase.

V čem může být chyba??? ve FW ??? Mam FW 3,40 OE A

špatná hra????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
přečti si tohle...určitě tam najdeš i něco "málo" o recovery.... http://www.console-forum.net/showthread.php?t=1335

jo diky uz to jdu cist..

tak uz jsem si to teda hodil na M33 3.52, a napada me dalsi dotaz, na karte ted mam 3,003 OE C, 3,¨400 OE A no a ted nove i 3,52 M33, dotaz zni: můžu odstranit ty předešlé FW ?? nebo je tam musím nechat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,

mel jsem CF 3.40 OE. Chtel jsem hrat Aliens vs. Predator, proto jsem si nainstaloval ted' postupne CF 3.52 M33-4 a pak 3.71 M33-3, ale ta hra v ani jednom pripade nesla a nejde.

Mam ji nekolik verzi, v tomto foru jsem se docetl, ze si mam stahnout tu verzi, co se jmenuje psy-avprr.iso, coz jsem udelal. Ale kdyz to spustim, po uvodnim cernobilym logu mi obrazovka zcerna a nic ...

Mam PSP FAT. Zadny specialnosti.

Nemate nekdo potuchy, co je spatne ? Diky MiRod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu