Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Batman:Arkham Origins


Rajcatovyprotlak

Recommended Posts

Jj uz jsem to zjistil. Nekde jsem nasel i nazor ze na DVD 2 je jeste language pack a HD textury ale nevim co je na tom pravdy mam jen dvd 1 a neprijde mi to jako by to nemelo HD textury :D

To nevadi, Splinter Cell je mel taky a vubec to nebylo znat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak daleko uz jste? Ja mam ted celkem problem. U mise kdy mam prenest databazi zlocincu do batcave (15% hry) se mi to seklo ja vypnul zapnul hru a od te doby se mi tento ukol neukazuje tzn. musim to jet znovu neuploadne mi prosim nekdo save kolem tech 15% abych to nemusel jet odznova? Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dohráno. Čekal jsem víc, ale není to vůbec špatný. Batman má pár nových zbraní jinak je to úplně stejný, ale nejvíc se mi líbili cutscény a souboje s bossy to je výborný. Next game: AC Black Flag CZ :)

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidiiiii, muze někdo poradit jak na toho deathstroaka nebo jak se jmenuje. Nemuzu se přes to dostat :D. Nejsem moc hrac :)

Porazit Deathstroka je úplně primitivní, ale taky mi trvalo, než jsem na to přišel... Stačí neustále rychle vystřelovat batclaw a jakmile si ho přitáhneš, zasyp ho ranama... Neustále rychle to opakuj za sebou a Deathstroke ti neubere ani jeden život ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu