Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dotaz - Custom Firmware Extender WiFi


Antabelus

Recommended Posts

Zdárek,

mám dotaz,

stáhl jsem si Custom Firmware Extender a rozchodil jsem hrát hry přes USB z HDD, rozchodil jsem RemoteJoy (prostě ten obraz z PSP na monitoru) ale nepovedlo se mi nastavit hrát hry přes WiFi, mám v notebooku WiFinu integrovanou, a v návodu píšou že pro hraní her přes WiFi musim v "cfe.config" změnit řádek "pc_ip_address" zadáním IP adresy mýho kompu, ale jak vím tak snad WiFi IP nevysílá, ne? Díky za rady, a připadně i řekněte, pokud se pletu, tak kde tu IP adresu najdu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vetsina z vas tu placa nesmysly.. (fakt sorry, pokud se to nekoho dotklo)

.. ip WiFiny? tzn. mas AP router? Mas k nemu nejaky zpusobem pripojene PC/ntb? (LAN/WiFi?)

start -> spustit -> cmd -> ipconfig /all

.. vypise ti to vsechny IP, najdi si polozku Adresa IP u rozhranni, se kterym ses pripojen k APcku.. Pokud to je pres kabel, asi to bude pripojeni k mistni siti, pokud pres wifinu, bude nazev bezdratova sit, nebo tak nejak ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu