Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Assassin’s Creed IV Black Flag


onefootman

Recommended Posts

  • Odpovědi 194
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mohl by me prosim nekdo rict jak se da ukoncit mise? jedna najemna vrazda a pak i hlavni mise (omylem sem pustil jednu misi kterou nedokazu dokoncit)

a co se da delat s tou kenvays fleet? k tomu musim mit jako live abych to mohl pouzivat?

Upraveno uživatelem FoX13
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už někdo našel elitní plán-Elitní trup, elitní sada děl, elitní dělová koule,elitní moždíře a elitní otočná děla? Myslel jsem si, že jdou v těch mapách skrytých trezorů ale nejsou :(

kennysek: podobný problém jsem měl, když jsem pálil na vyšší rychlost ale po snížení na 2.4 bylo vše v pořádku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nad tim už jsem přemejšlel taky, ale přecijen pokud to najdeš poctivě, tak z toho budeš mít určitě větší radost, než takhle ;)

Měl jsem radost, dokud jsem nezjistil, že ty eltní plány na vylepšení nejsou na těch skrytých mapách(teda ne ty důležité potřebné k boji na moři) :D aspoň jsem si udělal radost a získal Templářskou zbroj(vypadá lépe než ten assasínský). Docela příjemné překvapení od Ubisoft bylo, že jsem po připojení dostal oblek Altaira, Eiza a Connora

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem radost, dokud jsem nezjistil, že ty eltní plány na vylepšení nejsou na těch skrytých mapách(teda ne ty důležité potřebné k boji na moři) :D aspoň jsem si udělal radost a získal Templářskou zbroj(vypadá lépe než ten assasínský). Docela příjemné překvapení od Ubisoft bylo, že jsem po připojení dostal oblek Altaira, Eiza a Connora

hele a máš všechny truhly podmořský? tam totiž ty plány 100% jsou. Po jakym připojení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele a máš všechny truhly podmořský? tam totiž ty plány 100% jsou. Po jakym připojení?

objevil jsem 16 a 3 jsem neobjevil(vím kde jsou, mám i mapu ale jsou tam jen peníze a těch mám teď trochu nadbytek), mělo bych těch truhel být 22 ale zbytek dostaneš po splnění nějaké mise flotily(další informace od barmanů už nejsou, tak předpokládám, že další truhly už nejsou). Našel jsem nějaké elitní vylepšení ale šlo o sklady, harpunu a ty výbušné sudy. Dělal jsem to podle http://www.gamesradar.com/assassins-creed-iv-black-flag-buried-treasure-guide/

Ty podmořské truhly jsou většinou takové "suck" jako na pevnině, tam určitě nebudou(prohledal jsem asi 15). Po připojení na xlive a k Ubisoftu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

objevil jsem 16 a 3 jsem neobjevil(vím kde jsou, mám i mapu ale jsou tam jen peníze a těch mám teď trochu nadbytek), mělo bych těch truhel být 22 ale zbytek dostaneš po splnění nějaké mise flotily(další informace od barmanů už nejsou, tak předpokládám, že další truhly už nejsou). Našel jsem nějaké elitní vylepšení ale šlo o sklady, harpunu a ty výbušné sudy. Dělal jsem to podle http://www.gamesradar.com/assassins-creed-iv-black-flag-buried-treasure-guide/

Ty podmořské truhly jsou většinou takové "suck" jako na pevnině, tam určitě nebudou(prohledal jsem asi 15). Po připojení na xlive a k Ubisoftu.

hele třeba mně to ukazuje, že obsahuje vylepšení u těch potopenejch.... zkusim kouknout a uvidim

EDIT: tak asi takhle "By Sequence 9, you should have most everything in its "Advanced" ranking. To keep advancing, you will have to have found the Buried chests to get plans to construct the Elite gear.By Sequence 12 and the end of the game, all of the Elite upgrades should be found and constructed. They are not needed to beat the game, but if you want to be the best pirate you can, you will need these."

EDIT2: tak máš pravdu, že jsou 3 mapy z tý Edwayovy flotily...

Upraveno uživatelem sovik
úprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mesyas: nemůžu snížit rychlost na 2,4x když ty DVDčka podporujou 4x a víc...

já používám Verbatim a to normálně 2.4 jde. Dřív jsem používal taky 4x ale od těch novějších her(gta, AC, GoW) mi už ta rychlost nefunguje, píše se chyba u 45%.

sovik: teď jsem našel na YT jedno video, kde našel elite hull u pod moří, tak to zkusím, akorát jestli to dobře chápu tak se to může až od 12 sekvence?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já používám Verbatim a to normálně 2.4 jde. Dřív jsem používal taky 4x ale od těch novějších her(gta, AC, GoW) mi už ta rychlost nefunguje, píše se chyba u 45%.

sovik: teď jsem našel na YT jedno video, kde našel elite hull u pod moří, tak to zkusím, akorát jestli to dobře chápu tak se to může až od 12 sekvence?

no jestli jsem to správně pochopil, tak si jo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Verbatimky... ale prostě při zvolení rychlosti 2.4x v ImgBurnu mi to napíše že ta rychlost neni povolená.

Z vlastních zkusenosti. Ja take vypaluju na 4x pomaleji mi to nejde nevim jakou mas vypalovačku ja ihas revize D zde z fora od CONSOLERA a hry typu gta i assassins jsem vypalil na prvni pokus 100 % instalace a media verbatim printable.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ přesne tak popisovatelny. Ja dřive vypaloval taky na obyč ale ty jsem vyhazoval jedno za druhym takže jsem přesel a nemůžu si vynachvalit :) jeste všichni psali že singaphore ja koupil v alze a kvalitove jsou lepší. Z vypalovačkou ti neporadim ja zkousel na svoji a vůbec to jsem nevypalil ani jednu hru. Ale Jednou jsem mel ihasku a taky to bylo na prd. Až ted jsem koupil novou a nemůžu vynachvalit co hra to 100% funkčnost. DVD byli drahy tak jsem sel rovnou do nove vypalovačky :). Co třeba gta to ti slo vypalit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám taky Verbatimky... ale prostě při zvolení rychlosti 2.4x v ImgBurnu mi to napíše že ta rychlost neni povolená.

tak to možná bude vypalovačkou. Já mám Ihas a je to jendo jestli zvolím 2.4 nebo 4. používám ty s bílým povrchem/printable/ a ty stříbrné. Mně 4x funguje jen u starších her ale od těch novějších mi to vždy hodí chybu kolem 45%. Na 2.4 funguje všechno dobře.

sovik: kdybych nebyl na trofeje tak bych ty vylepšení ani nehledal. Momentální stav Kavky je tak dobrej, že dá všechny "normální" lodě :D bohužel legendární loď mě sejme na 2 nárazy

Upraveno uživatelem mesyas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu