Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Battlefield 4


xmod

Recommended Posts

  • Odpovědi 67
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

LT+3 funkcni.Jen je to plny bugu,verim ze v den vydani bude velky patch(myslim ze i otom psali ale na PS4/Xbox One) od Bety toho moc opravit nestihly.Cca 4x sem myslel ze budu muset restartovat celou misi protoze se nekde zapomel protivnik nebo nepratelsky stroj.Nahrani checkpointu nepomohlo.Na PC a Next Gen konzole jasna koupe hlavne kvuli MP.Dle meho nazoru tato hra uz nemela vyjit na soucasne konzole.Jak to vydite vy ostatni??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to taky,ale musí být flashka min.16Gb myslim

EDIT : Chci se pro kontrolu zeptat,kolik dat má mít složka content z dvd1? Ty HD textury,je to 1.81 Gb???? Díky za odpověd

Upraveno uživatelem onefootman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teoreticky by to jít mělo.. Otázka je,jestli tě to bez tech hd textur pustí - aby to po tobě furt nechtělo jejich instalaci... ja to budu během půl hodky zkoušet tak ti dam kdyztak vedet

Jojo dej mi prosím tě vědět díky.. Já to extrahoval přes xbox Image browser.. textury nakopíroval na flashku a stejně, když dám nová hra, tak se to při načítání mise sekne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne,...začátek vypadal slibně,ale pak nuda nuda nuda... Hl.inteligence neprátel je fakt bídná.Stojí od tebe 2 m a střílí brokovnicí vedle.... Hlavně že všechno musí být EPIC ale celkově je to snad nejhorší singl v Battlefieldu co jsem hrál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu