Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2 diskové hry - Batlefield 4 a Assassin's Creed IV


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
bf4 stejnej jak GTA V, pokud si to dobre pamatu, dvd2 jsem udelal GOD format, z DVD1 vyextrahoval adr. 00000002 a prihodil k DVD2 pod ID hry (454109BA) a vse narval do xka a jede to :)

AC 4 staci disk 1 jako treba i posledniho batmana

Hele a funguje to i při 4 GB verzi kdy hry kopíruju na externí HDD ? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na to nekde zde na foru bude navod, ale tech 4GB verzi je to horsi. Myslim ze musis mit flasku naformatovanou v xku, pak stahnout nejaky sw ktery uvidi flashku v PC z DVD vyextrahovat prislusne soubory a nahrat na flashku. Bohuzel nevim, jaka ma byt adresarova struktura pri tom kopceni.

Radeji si sezen treba nejaky 120GB hdd, dej do xka a je vystarano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, na to nekde zde na foru bude navod, ale tech 4GB verzi je to horsi. Myslim ze musis mit flasku naformatovanou v xku, pak stahnout nejaky sw ktery uvidi flashku v PC z DVD vyextrahovat prislusne soubory a nahrat na flashku. Bohuzel nevim, jaka ma byt adresarova struktura pri tom kopceni.

Radeji si sezen treba nejaky 120GB hdd, dej do xka a je vystarano

Na 4GB verzi si BF nezahrajem, nejde to, už jsem to zkoušel přes flashku i nakopírováním na tu interní pamět, ale ta slouží jako "flashka" není to přímo interní HDD, takže jsem to nerozchodil a nevím o nikom, kdo by to na 4GB rozchodil. Co se týde nového CoD Ghost, tam se taky část kopíruje, ještě jsem v tom nepátral, ale znamená to, že si na 4GB verzi taky nezahraju?:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu