Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Oprava TV


StrycekNuget

Recommended Posts

Zdravím,

nezabývá se tu, prosím, někdo opravami TV? Popřípadě nemohl by mi někdo někoho doporučit (Ml. Boleslav a okolí) nebo nějaký zdroj náhradních dílů?

Potřebuji vyměnit základní desku na televizi LG, model 32SL8000. Tzn. pořídit základní desku a nechat jí vyměnit.

Problémy jsou mrtvé body (rsp. celé linky mrtvých bodů) a občasné zamrzání poloviny obrazu.

Zajímá mě, jestli je to vůbec proveditelné a nebo je lepší už investovat do nové TV.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, do mě to hustí každý druhý, jenom mě zajímá, jestli se někomu nepodařilo obejít systém. Cena té opravy u LG by mě údajně stála 8000, což už je lepší zauvažovat nad novým televizorem, ale třeba tu bude nějaký koumák, který zná nebo ví, jak se to dá "lehce" spravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 8000?To už bych raději zainvestoval do http://www.czc.cz/sony-bravia-kdl-32w653-led-televize-32/125472/produkt nebo dražší http://www.czc.cz/lg-32la660s-3d-led-televize-32/127298/produkt?q-c-2-f_2026609=s1920+x+1080+%28Full+HD%29&q-category-id=90sctvn0s6j5gaqckceah4l51a&q-c-3-f_2028529=d400.0&q-c-0-f_96259940=d32.0&q-c-1-f_1804248722=sSmart+TV ... ve škole jsme párkrát zkoušeli opravit nějakou plazmu, jedna se povedla .. asi ze 20, jinak je to děláné tak, aby se nedala opravit -> ekonomika no :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu