Jump to content

WWE 2k14


adioflip
 Share

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

pomoc pro ty, kteří vypálily a nejde jim to - topology data v ABGX

tak otevřít složku, kde je staženo iso a dvd.

kliknout na iso pravým - vybrat zabezpečení - potom vybrat upravit - u všech 4 položek zvolit úplné řízení .

Potom

použít a 2x OK.

Zavřeme složku a projedeme ABGX.

Poprvé to opraví a vytvoří nové dvd.

Podruhé s novým dvd - viz WWE Spare.txt

a můžete pálit iHas je to XGD3 hra

Edited by houba2007
oprava
Link to comment
Share on other sites

Jinak ta hra je stejná kaše jako každý rok a nedivím se, že THQ kvůli ní zkrachovalo... Hra je nyní pod taktovkou 2K Games, ale ta akorád převzala lidi z THQ a ti dělají to co vždy... prd ! hra má stejné, o něco vylepšené pohyby a je více realistická, v módu kdy vytváříte novou postavu nepřibylo až na maličkosti nic, akorát můžete navíc editovat i celý WWE Roster... jediná věc, která stojí za zmínku je 30 Years of Wrestlemania mód, který provede hráče několika největšími zápletkami, které se na této akci za posledních 30 let staly a ukazuje proč a díky čemu jsou lidé jako Hulk Hogan, The Rock, The Undertaker nebo Stone Cold Steve Austin tak slavnými... může za to jejich tehdejší zápasnická kariéra... Mód je pěkně proveden, ale silně mi připomíná předchozí hru z roku 2009 Legends of Wrestlemania, kde bylo skoro to samé, akorád na prd ovládání a nebylo zde tolik soubojů... Ve stručnosti: Hra je stejná, jako každý rok o něco lepší grafika, fyzika, detaily apod. a opět v ní ranec věcí chybí a než asi už třetí rok čerpat ve hře z věcí co se staly (viz mód 30 years of wrestlemania), tak autoři opět nevyslyšeli žádosti hráčů (i když se na svém facebooku sami na to lidí ptali) aby udělali kvalitní a velmi dlouhou storyline, podobnou jako ta, která byla ve hře Smackdown vs. Raw 2008, která byla velmi chytlavá a šla hrát s jakoukoli postavou... kromě těch nejlepších momentů z akce Wrestlemania je tu i mód Streak, ve kterém máte možnost si vybrat jestli chcete hrát za Undertakera a porážet protivníky jednoho za druhým nebo se Undertakerovi postavit a zkusit zničit jeho neporazitelnost na Wrestlemanii... V tomhle módu nic super není, spíš ho budete hrát jen proto, abyste u Undertakera odemkly nové kostými... Další mód WWE Universe slouží k tomu, abyste hrály předem nadefinované zápasy, které můžete volně upravovat a měnit... počítač vám nabízí různé zápletky postav, za které hrajete a supluje tak výše zmíněný a dlouho očekávaný Storyline mód... WWE Universe je zase o něco vylepšené, ale pořád to není ono... stačí se mrknout na jednu show WWE a hned víte co ve hře chybí...

Plusy: mód 30 Years of Wrestlemania

lepší grafika, široký jukebox pro main menu

fyzika, pohyby

WWE Universe

Lepší popisky jednotlivých věcí

Zápory: Stačí se podívat na jednu show a víte, že toho tam mrtě chybí a je spoustu věcí, které by se měli propracovat

Hra je spíš takové malé každoroční zklamání a ani 2K Games moc nepomohly

Kvůli ne příliš kvalitnímu propracování je hra spíše pro skalní fanoušky Wrestlingu

trailer

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdarec,

mám docela problem. Hru jsem stahnul, projel v abgx (zelená), vypálil v imgburn a spustil. Jakmile jsem spustil fight, tak při prvním kontaktu panáci zamrzli a přestali se hejbat. Všechno kolem normálně fungovalo, rozhodčí běhal kolem atd. Nemá někdo stejný problem nebo spíš řešení?

Link to comment
Share on other sites

Zdarec,

mám docela problem. Hru jsem stahnul, projel v abgx (zelená), vypálil v imgburn a spustil. Jakmile jsem spustil fight, tak při prvním kontaktu panáci zamrzli a přestali se hejbat. Všechno kolem normálně fungovalo, rozhodčí běhal kolem atd. Nemá někdo stejný problem nebo spíš řešení?

zkus stáhnout odjinud...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy