Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Star Wars Ep. 3


Pizzadox

Recommended Posts

600MB...???? ox.... to si radsej skonvertujem svoju na 450...600je na mna moc... dpc som sa pokusal uploadovat njake filmy aj na filefactory aj na megaupload, ale to fici 12kbps.... vet to tam vsetky filmy budem davat do konca zivota...nepoznate njeso rychlejsie ???

Mě 600MB nevadi :D ja bych si to stah :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
mno já tu mam sw4, ENlang, CZsub, DVDrip, extended version (PSP movie creator) :D...akorát zrovna nemam net na to to moc posílat...btw ten sendspace je jak rychlý?

na dwnl nevím, ale uploaduju to tam 40 kb/s počítám, že stahování půjde podobně rychle/pomalu :wink:

kdy to tam uploadnes?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno já tu mam sw4, ENlang, CZsub, DVDrip, extended version (PSP movie creator) :D...akorát zrovna nemam net na to to moc posílat...btw ten sendspace je jak rychlý?

na dwnl nevím, ale uploaduju to tam 40 kb/s počítám, že stahování půjde podobně rychle/pomalu :wink:

kdy to tam uploadnes?

upload už mi dvakrát spadl při 70 procentech, dneska v noci to zkusím znova, hned jak to bude, hodím sem odkaz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konecne jsem to uploadl sice pozde (za to se moc omlouvam) ale prece je to ZDE :

ftp:/82.208.25.244/PSP Movies/Star Wars Ep.3/

uzivatel : psp

heslo : psp

Doporucuju na stahovani program FlashFXP

DOWNLOAD zde :

http://www.stahuj.cz/internet_a_site/ftp_klienti/flashfxp/

tak jdu to jeste napsat nahoru

ENJOY IT !!!!!

:twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu