Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím pomoc s FW 2.82 a číslo na desce IC1003.


Martin-Hajn

Otázka

Ahoj, chtěl jsem se zeptat pořídil jsem si ze zahraničí PSP a chtěl bych hrát hry ISO. Je mi jasný, že musím přeflashovat FW atd.. Pročetl jsem si tutoriál a nastudoval si to, ale pořád jsem nějaký nejistý. Vím, že musím naflashovat na nějaký 3.03 a pak můžu na 3.70 abych mohl hrát ISO hry, ale nevím jak, odkud stáhnout FW. Chtěl bych poprosit o radu nerad bych své PSP zničil. Děkuju všem. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

3.03 lze downgradovat na 1.50, ale pouze pomocí nepatchované UMD hry GTA:LCS. Nebo pomocí pandory. Ale tu může vytvořit jen někdo, kdo má custom firmware(nebo si jí můžeš koupit už vytvořenou po internetu - asi 800 - a kartu si vytvořit sám). Napiš odkud jsi. Třeba někdo dělá pandoru ve tvém okolí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jsem z Mělníka, ale Praha pro mě není problém. Nerad bych někoho obtěžoval, ale opravdu tomu moc nerozumím. :-(

Ještě mě napadá nemůžu normálně naflashovat z toho 2.82 FW, který mám rovnou na ten nejvyšší a hrát ISO hry?? Nerad bych platil za tu flash někomu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu