Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Batman arkham asylium


reawow1468627327

Recommended Posts

Zdravim, dneska jsem dohral singl v batman arkham city plus nejaky mimo mise a strasne me to bavi už mam obednanou třeti čast (origins) a zajimalo by me jeslti by mi nekdo z Vás doporučil Asylium je taky tak dobra jako arkham city? Když si ji koupim nebudu zklamaný kratkosti grafikou atd.... Nebo to je proste super a přehnane se bojim :D diky moc za rady :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zklamaný rozhodně nebudeš, grafika je velmi dobrá, hratelost samozřejmě taky. Ikdyž si myslím, že by bylo lepší dohrát prvně jedničku tzn. Asylum a až potom se vrhnout na City, ale to je tvoje rozhodnutí, rozhodně si ji kup, hra je to skvělá, jen prostě je to menší mapa než Arkham City a to je snad jediná nevýhoda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Asylum žádné město není, jen docela rozlehlý blázinec, ale pokud se ti Arkham City tak líbilo, tak by tě to, podle mě, tolik odrazovat nemělo :) Misí je tam dost, vedlejší myslím taky, sbírání předmětů a nějaké ty challenge, prostě klasika

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu