Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mobil kolem 6000Kč


Dupenka

Otázka

19 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
sežeň ještě nejakou kačku a vem si : http://www.czc.cz/gigabyte-gsmart-sierra-s1-bila/135674/produkt

JO jen at si koupi sra cku s MTK jeste k tomu 6589.

Ten telefon je typicka cina.

Fotak bude stat za min nez nic a GPS rozjedes leda kdyz budes mit stesti.

Jinak zalezi jestli chces uplne novej a nebo ti nevadi starsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já jsem naopak slyšel jen chválu ale tady Kapr ho určitě měl když má tak přesvědčivé argumenty ze je špatný....

Odesláno z mého LT26i pomocí Tapatalk

Chvalu?Kde od lidi na CZC atd co mobilum nerozumi a pisou jak je dobrej pac ma dobrou cenu...no dobrou...radoby dobrou cenu? :D

Úpnlě nový. Kapr ty s tím telefonem máš zkušenosti a nebo jsi někde četl že stojí za starou belu? Když tak mi poraď telefón, Ten Gigabyte má dobré parametry.

Jde mi o foťák, displej, paměť a procesor.

No to je prave to...kazdej kouka jen na papir a cenu...

13Mpx??Urcite to bude rado kdyz to bude mit max 5 fyzickejch...mozna 8 ale to je jedno.

MTK chipsety se rvou do kazdyho cinana a kazdej kdo s tim ma zkusenosti vi jaky jsou to kramy.4 jadro je fajn ale ta grafika v tom je otresna.

Display pokud jsi zvyklej na neco mensiho je ok...i rozliseni na 5 palec ale to je vsechno.

O zvuku do sluchatek atd se neda vubec mluvit stejne jako o softwaru.Podpora bude nulova jako i aktualizace a buhvi co je v tom za ROMku.

Je jedno jestli je to lenovo gigabla bla atd....jakmile to ma MTK chipset tak nebrat...jsou to kramy za levnej peniz....a takova Galaxy S2 ti udela daleko vetsi sluzbu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

co maj spolecneho mpx s fotkou ? je to jen velikost fotky tam se o kvalitu nejedna hlavne ze se vyznas :D soudit mobil podle mpx fotaku ... koukni na benchmarky a na youtube jak ten telefon slape a udelej si vlastni obrazek a neposlouchej sracky od kapra kterej nevi nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
co maj spolecneho mpx s fotkou ? je to jen velikost fotky tam se o kvalitu nejedna hlavne ze se vyznas :D soudit mobil podle mpx fotaku ... koukni na benchmarky a na youtube jak ten telefon slape a udelej si vlastni obrazek a neposlouchej sracky od kapra kterej nevi nic

Mpx resim protoze to resi kazdej diky 13Mpx atd.To ze to nema *nic spolecneho* neni pravda zvlast u mobilu kdy se o chipech atd neda ani mluvit.Ale to zase nevis ty kdyz chces mlit o fotaku a parametrech v cinskym mobilu na MTK chipsetu kterej je vubec rad ze ma fotak.

BTW je videt ze vis jeste vetsi H*** kdyz ho posilas na YT na benchmarky....a nejlip antutu ze?Takze radsi pomlc...(jen tak pro info ma to 13XXX bodu cca...) ale Real Racing 3 se na tom seka...

Chowky:jo jenze ThL je uz nekde jinde protoze je tu defakto nejdyl a maj vyladeny ROMky a podporu komunity atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jde mi o foťák, displej, paměť a procesor, prostě cena/výkon za těch cca 6000 Kč jak jsem již psal.

PS: CO tenhle? Alcatel One Touch 6033 IDOL Ultra [h=2][/h]

Hruza a des...zase MTK a jeste k tomu stary 6577 takze jen dvoujadro a s gradfikou ze se ti pomalu i angry birds budou sekat.Jedina vyhoda je ze ma celkem slusnej fotak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mě se líbí jak mi to tady vše kapr zkritizuje ale že by mi konečně dal nějaký návrh telefonu tak to ne.

No me se libi ze jsi bohuzel jako vsichni co chtej vsechno za nic...za 6000 nesezenes vsechno chces...a musis udelat kompromis...S3 z toho vychazi nejlip ale nevim kde ji v normalnim obchode sezenes za 6000.

Mi2S je jedinej *cinan* kterej stoji za ty penize a nabizi o X tisici mensi cenu a lepsi vybavu(a nebavim se o benchamarku pac ten resi jen lidi co tomu nerozumi)

I tak pokud si dokazes sehnat novou nebo zanovni S3ku bude to to nejlepsi.Jen vydrz baterie je max den(reci ze to vydrzi 3 dny jsou od lidi co poslou 2 sms a zavolaj minutu...pokud to pouzivas jak se ma..a proto ten telefon asi chces...tak max par hodin-10)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu