Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Skyrim - "moding"


Recommended Posts

Zdravím, chtěl bych si hodit nějaký módy do Skyrimu, hlavně grafický (co sem viděl dělá to hru fakt hezčí), ale absolutně sem se topil v tutorialech, nakonec jsem sice dospěl k tomu, že je mám ve hře v "addons" , ale buďto mi přijde, že to vůbec nefunguje a nebo sem ten soubor blbě udělal...navíc při loadu save mihra padne, což mi přijde logický ale nwm jak to obejít.

Takže bych Vás chtěl poprosit zda by se našel někdo kdo mi poradí jak na to, popř. pošle odkaz na nějaký podrobný návod (česky) nebpo ho sám utvoří. Děkuju! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Jj zkoušel sem , u mě šlo jen o konzoli protože sem měl hru rozehranou, a když jsem se pokusil měnit grafiku a pod. nešel mi načíst save ... Jinak konzole fachá v poho, a co sem viděl i jiný módy jedou ale asi budeš muset "hrát od znova" ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu