Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Po dashboard update nejde zapnut..


mr.freezer

Recommended Posts

nazdar... dneska som updatoval FSD3.. po stiahnuti updatu mi vypisalo, ze mam resetnut dash... dal som RESTART FSD3 a zostala cierna obrazovka.. nic nenabehlo.. tak som vypol xbox rucne... zapol som ho naspet a teraz sa rozbehne len po XBOX 360 logo... ukaze SIGNED IN a tam to zostane... co s tym robit?? diky

Upraveno uživatelem mr.freezer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ked zapnem konzolu tlacitkom dvd romky tak sa rozbehne xell reloaded... ked zapnem riadne tak zastane na tom logu, ale nie je zamrznuty, lebo ked zapnem vtedy ovladac, tak ho pripoji... ale nic sa nedeje... ako keby to nechcelo bootnut FSD3... ako zapnut konzolu do povodneho dashboardu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no po konzultacii s TOROM zostala len moznost updatnut dashboard.... no na to potrebujem zalohu NAND, ktoru uz teraz neviem spravit a servis, ktory mi robil RGH mi uz druhy den posiela tu zalohu, ale asi z toho nic nebude, lebo mi prestali reagovat na emaily.... mate niekto daky napad, ako to rozbehat???

EDIT: upravca serviskonzol.sk mi poslal spravu " no uz ju nemam, nedrzim do nekonecna zalohy, pekny zvysok dna..."

Upraveno uživatelem mr.freezer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu