Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

*LE R. jako Screen plugin pro 3.71m33_100% funkční(vyzkoušeno)


Zavorka

Recommended Posts

*LE Recovery Jako Screen Plugin pro 3.71m33

tak xtypekx udělal tutoriál na screenshoot plugin v3 pro 3.71m33 ale co jsem se od někoho dočetl že to nefunguje na 100%(v nfs most prej)

tak jsem se rozhodl udělat tutoriál(for lams) na le recovery použít ve hře jako screen plugin který funguje ve všech hrách(100%) tento tutoriál popisuje jen jak fotit ve hře ne jak používat *Le recovery!! mám to 100% vyzkoušené

postup:

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

1.stahnout si archív

http://www.edisk.cz/stahni/14976/LE_Recovery__3.71m33_.rar_22.49KB.html

Nebo

http://www.megaupload.com/?d=DGMTRI56

Nebo

http://uloz.to/132647/LE_Recovery__3.71m33_.rar

Nebo

http://rapidshare.com/files/80922419/LE_Recovery__3.71m33_.rar.html

Nebo

http://uploaded.to/?id=739w5k

2.obsah archivu rozbalte na plochu...

...a otevřete složku LE_RECOVERY_(371m33)

objeví se před vámá soubor recovery.prx

tento soubor nakopírujte na Root karty

do složky seplugins ...

neboli cesta: ms0:/seplugins/ zde nakopírujete subor

(pokud tuto složku nemáte tak ji vytvořte)... poté vytvoříte do té složky 2x txt soubor s názvy GAME a VSH

oba otevřete a napíšete do nich toto:

ms0:/seplugins/recovery.prx ... pokud tyto soubory tam už máte(game,vsh) tak stačí když je upravíte přidáním toho řádku...

3. odpojte usb a najeďte do recovery menu a aktivujte pluginy(ostatní bude lepší když vypnete)

recovery/plugins/ a pokud chcete fotit v XMB tak stačí když zapnete jenom recovery.prx [VSH] .... disabled(vypnuto) ... enabled(zapnuto)

a jestli chcete ve hře tak recovery.prx [GAME] na enabled(zapnuto) disabled(vypnuto)

4. pak vyjedte z recovery menu a screen uděláte stisknutí tlačítek NOTA + L(ve hře i v xmb) NOTA + R se zapíná *LE Recovery(hra,xmb)

obrázky se ukládají do složky ms0:/PICTURE/

a v le recovery se dají klávesy na focení nastavit:)

při *LE recovery nepoužívat USB Flash0!!! Možnost Bricku ... u slimu když není zaloha nand... Full Brick!!!

--------------------------------------------------------------------------------------------

tlačítko NOTA je tohle!(tlačítko vypnutí zvuku nebo při sluchátkách equalizer

e32004sonyofficiallyunvjt0.jpg

*LE recovery návod - ZDE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vies o tom ze z Le recovery bricklo niekolko ludi? kompletna korupcia flash0 .. neopravitelna :)

ale nechcem strasit xD

ehm...tak asi dělal to co neměl:lol: mě se to akorát jedenkrát seklo jak jsem nechtěně zapl při hře to recovery:lol:

ale tohle je návod jak jenom fotit ne jak používat to recovery:lol:8) nenajíždíš do toho recovery..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OkI ... jenom jsem to potřeboval na screen z NFS MW ... už to tam nemam .. ptž vono když PSP pucuju (třeba ve tride atd... ) tak kdyby preci jenom se tam nekdo nejakou nahodou dostal tak by mohl bejt docela dosti velkej maler ... DELETE radsi

až budu potřebovat si zase neco screenovat tak sito tam klidne naz5 hodim na chvili..

není problém to v recovery vypnout:dozey:

já třeba používám 2 pluginy jeden na screeny a jeden na mp3...vždycky mám zapnutej jenom jeden protože použivaj stejný klávesy:dozey:

Lukino007: taky myslím:dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo a ja kdyz delam soubory VSH.txt a GAME.txt u jinych pluginu treba tenhle sem neskousel ale vzdy kdyz to pojmenuju "VSH.txt" tak to nefunguje proste ho to nenajde a musim udelat soubor znova s nazvem pouze "VSH"

berte to jako radu kdyby to taky nekomu delalo :)

omg...tohle dokáže napsat jenom lamka:D kdyby ses kouknul přes total comander tak vidíš jméno tvého souboru GAME.txt.txt takhle by to nešlo...jenže wim má vyplý koncovky tak koncovky nevydíš... já to napsal tak aby to psp našlo(s koncovkou) tak jak má být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

hprosim o reupload .. nefunguje link!!

EDIT : ou, tak nic, asi jsem to blbě označil, kdy jsem to dával do Clipboardu ... funguje to

EDIT 2: tak to je prvni plugin na screny co mi funguje u vsech hrach co mam! fakt parada! a btw ...ja do toho recovery lezu a v poho .je tam dobry tech asi 20stupnu podsviceni:)ale ten usb mod radsi menit nebudu...neci brick.....jo a tenhle edit jsem psal na psp-to byla doba

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo jo , musim pochvalit .... opravdu zatim jedinej co mi fachčí :-) (+80 pts)

nebo ne.. :-D jen 72 a hezky ti to zakulatíme:-D

Edit: já neumim počítat:-D tak ještě těch 6, abys to měl kulatý, a to je celkově 78:-D já sem střevo:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu