Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Super Mario Galaxy - zakysy


PrincessPeach

Recommended Posts

Ahoj, tak jak smazite GalaxyMaria ? A v kterepak galaxii jste zakysli vy ?

Zatím největší problémy jsem měl na jedné hvězdě, co jí udělala ta hvězdička když jsem do ní nastřílel 400 diamantů. Ta hvězda se jmenovala myslím něco jako sladké sladké nevímco, a bylo to tam samej dortík. Tak tohle jsem tedy neudělal, radši sjem to vynechal. :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kde ho stahnu?:D

Super Mario Galaxy

smgeu.jpg

Size: 4370 MegaByte

Format: iso

Genre: Action

Language: Multi

Region: Europe/PAL

Password: wii-reloaded.info

http://stealth.to/?id=ptijhqhjvfv78lw0pvrjyo775bm2qy

Je to tady odsud http://wii-reloaded.ath.cx/index.php?action=games&list=letters&letter=S

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatím největší problémy jsem měl na jedné hvězdě, co jí udělala ta hvězdička když jsem do ní nastřílel 400 diamantů. Ta hvězda se jmenovala myslím něco jako sladké sladké nevímco, a bylo to tam samej dortík. Tak tohle jsem tedy neudělal, radši sjem to vynechal. :wohow:

Tak tam jsem zakysl taky a taky jsem ji nechal na jindy. Bohuzel dalsi zakys mam na prvnim planete prvniho scenare na Flipswitch galaxy a na te vzdalenejsi Bowser Jrs Robor Reactor nejsem o moc dal, tam jsem taky v prvnim scenari, jen na druhe planete. Obtiznost se zda trochu stupnuje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem stahnul video z gametrailers a vypada to uplne uchvatne -- muzete mi popsat svoje dojmy ? hratelnost grafika atd ?

Řeknu ti to asi takhle, Super Mario Galaxy je naprostá bomba. Myslím si že tahle hra musí bavit každého. Škoda že takhle hratelných a hezkých titulů není víc.

Jinak dneska jsem hrál Pokemon Battle Revolution, říkal jsem si jenom vyzkouším tu blbost pro děti a nakonec jsem ut oho zkejsnul asi tři hodiny a zítra bude pokračování :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řeknu ti to asi takhle, Super Mario Galaxy je naprostá bomba. Myslím si že tahle hra musí bavit každého.

To muzu jen potvrdit, docela slusna navykovka. Je fakt, ze je to pro deti i dospele, parany i neparany. Netradicni pojeti, hodne legrace, pekna muzika a super fyzika :cheesygrin: Hrajeme to v co-multiplayeru a to se to teprve hraje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele já bud dostanu wii na vanoce nebo ne , kdyz dostanu nebudu chtit chip.

Kazdy 2 mesice si koupim nakou hru- mam tak 10 her,ktery jsou uplne suprovy takze bych zase nerekl ze jich neni moc dobrejch.Ty asi , kdyz mas chip tak to vidis jinak.

Samozřejmě, beru to celkově ... z množství 40 her jich je 8 totálně super tak jsem si jenom postaskl že jich není víc takových dobrých. No když si koupíš třeba jenom těch 8 tak jsi vysmátej, já taky stejně ostatní třeba jenom zkusím a hotovo. Bohužel hodně lidí nekupuje hru podle recenzí ale třeba se rozhodnou v supermarketu víceméně podle jména nebo podle krabičky a to může být šílená chyba. Pro příklad řeknu Table Tennis od Rockstaru nebo NFS: Carbon .... podle mého soukromého názoru jedny z nejhofších her na Wii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na CHIIPU mi to píše "unauthorized device has been detected" takže máme asi smůlu

No asi budete muset počkat na nějaký update (tedy jestli Chiip jde updatovat).

Ale musím vám říct ... přicházíte o hodně :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi budete muset počkat na nějaký update (tedy jestli Chiip jde updatovat).

Ale musím vám říct ... přicházíte o hodně :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

Mluvil jsem s Kanalizatorem(otec chiipu) a ten mi řikal,že je s tímto faktem obeznámen,ale že prý se vyskutuje jeden rls a ten na CHIIPU funguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu