Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Youtube na ps3 problém


USM

Otázka

Zdravím

Chtěl bych se zeptat,pokud někdo z vás používá youtube app na vašem ps3,máte stejný problém jako já?

Když si pustím video začne se normálně přehrávat a přibližně mezi jednou až třetí minutou se načítání zastaví a video se zasekne a nejde s ním nic dělat než vypnout a spustit znova.Internetovým připojením to není,aplikaci jsem odinstaloval a znovu vrátil vše je aktuální a tento problém se objevil asi den zpět.

Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, pozoruji přesně stejný problém tuším že od čtvrtka. Video jede do té doby dokuď stačí buffer, pak se video zastaví, po přetočení o kousek zpět se něco zase načte a pár sekund video jede dál. Dříve aplikace youtube šlapala bez problému, tak nevím co se děje, snad to opraví, používal jsem jí každý den, tak mě to štve že nejede. Včera se mi dokonce stalo že mi to u přehrání videa napsalo že se konzole přehřívá, poté třikrát pípla a vypla se. Mám rok starý super-slim a několikahodinové hraní v kuse mu nedělá problém, tak jsem se vyděsil že už konzole odchází.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu