Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ban na PSN


fortak

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tam jsem volal borec byl neprijemny a prakticky mi neporadil... No naformatoval jsem ps3 nepomohlo ani jsem necekal ze by mohlo ale zkusil jsem to:) no ubec se neprihlasim na PSN takze si nezahraju nic... A na mail nic nedoslo ubec.... Jenom borec na info lince mi rekl ze jsem dostal pernamentni ban v call of duty ghost ale pritom nevim ubec za co.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neměl jsi kdysi dávno na PS3 CFW ?Pokud jo tak ti to mohlo PS flagnout a ted ti dali ban budeš si muset koupit new PS3 to se mi taky stalo a bohužel jsem taky dostal permament BAN na PS3 .Ze začátku jsem myslel ,že to je na můj učet ale nakonec to bylo na konzoli tak jsem prodal konzoli a sehnal si new . Přitom jsem měl vše ofiko a jen mi na podpoře řekli ,že jsem měl nelegální obsah .TO by mě zajímalo jak když jsem neměl CFW atd... xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Presne vsechno ofiko nic tam nemam clovek si koupi hru drahou jak svine a oni ti to zabanuji nechapu.... No kdybych vedel jak nebo kde tak bych si to flesnout nechal.... Ja si myslim ze by to mohlo byt tou aktualizaci co ted byla protoze jsem to stahoval asi napotreti mel jsem spatnou wifi a vyplo se mi to dvakrat no... Jako uz jsem uplne bezradny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu