Jump to content

Fifa 14

DaewooJr.
 Share

Recommended Posts

post-71225-14687169943418_thumb.png

INFORMACE :

• Vývojář: EA Canada
  • Vydavatel: Electronic Arts
  • Datum vydání: PlayStation 4 ( NA - 15.listopadu 2013; EU - 29.listopadu 2013 ) , Xbox One ( 22.listopadu 2013 )
  • Web: http://www.easports.com/fifa

O HŘE :

• Nová FIFA 2014 vytvoří skutečný fotbalový zážitek i ve vašem obývacím pokoji. Speciální engine EA Sports Ignite totiž v sobě kombinuje renderovací, fyzikální, animační, inteligenční a on-line systémy, které hru povznesou na novou úroveň.
    Vůbec poprvé při hře pocítíte atmosféru skutečného dění na fotbalových svatostáncích. Fantastické grafické zpracování monumentálních staveb doplňují emoce trojrozměrných fanoušků. Samotní hráči jsou vizuálně k nerozeznání od skutečných hvězd. Díky novým schopnostem se rozhodují až 4x rychleji a umí více vytěžit z týmové inteligence.
    Výrazně vylepšená fyzika míče dovolí plnou kontrolu nad situací. Hráči tak mohou střílet tvrději z dálky, vysílat kolmé pasy na útočníky, či rafinovaně kroutit centry do malého vápna. Revoluční změny v režimu kariéry přinášejí možnost skautingu mladých hráčů po celém světě. Staňte se tím správným manažerem svého týmu a porazte Barcelonu ve finále Ligy Mistrů.

TRAILER :

TV REKLAMA :

• Replies 83
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nevíte někdo jak to bude s češtinou u Fify 14 na ps4. Někde jsem četl, že se "zpočátku" bude prodávat v angličtině. Mám tomu rozumět tak, že v češtině (myslím tím kompletně, menu i dabing) vyjde třeba až Fifa 15 ? Nebo že vyjde v češtině opožděně třeba během roku 2014 - pak bych si raději počkal.

Naštěstí to nepotrebuju, takze to ani neřeším. Co by měli ale vyřešit je házení outů. Dneska jak jsem to hrál, tak to strašně zdržuje. Neda se to přepnout a cekas než ti ten typek z boku hodi míč a než to ten hráč zvedne a než on to vždycky zvedne ten out uz bych hodil 30x.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Má tedy vůbec cenu si nechávat slot FIFA 14 na PS3, když už PS3 nemám ?

Jde mi jen o to, aby pak nebyla náhodou nějaká akce na přechod z PS3 na PS4, za nějaké drobné.

Ja bych ho prodal a doplatil si krabicovku na PS4. Na herním světe ji mají za 1380,-

Sent from my iPhone using Tapatalk