Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 14


DaewooJr.

Recommended Posts

post-71225-14687169943418_thumb.png

INFORMACE :

  • Vývojář: EA Canada
  • Vydavatel: Electronic Arts
  • Datum vydání: PlayStation 4 ( NA - 15.listopadu 2013; EU - 29.listopadu 2013 ) , Xbox One ( 22.listopadu 2013 )
  • Web: http://www.easports.com/fifa

O HŘE :

  • Nová FIFA 2014 vytvoří skutečný fotbalový zážitek i ve vašem obývacím pokoji. Speciální engine EA Sports Ignite totiž v sobě kombinuje renderovací, fyzikální, animační, inteligenční a on-line systémy, které hru povznesou na novou úroveň.
    Vůbec poprvé při hře pocítíte atmosféru skutečného dění na fotbalových svatostáncích. Fantastické grafické zpracování monumentálních staveb doplňují emoce trojrozměrných fanoušků. Samotní hráči jsou vizuálně k nerozeznání od skutečných hvězd. Díky novým schopnostem se rozhodují až 4x rychleji a umí více vytěžit z týmové inteligence.
    Výrazně vylepšená fyzika míče dovolí plnou kontrolu nad situací. Hráči tak mohou střílet tvrději z dálky, vysílat kolmé pasy na útočníky, či rafinovaně kroutit centry do malého vápna. Revoluční změny v režimu kariéry přinášejí možnost skautingu mladých hráčů po celém světě. Staňte se tím správným manažerem svého týmu a porazte Barcelonu ve finále Ligy Mistrů.

TRAILER :

TV REKLAMA :

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nevíte někdo jak to bude s češtinou u Fify 14 na ps4. Někde jsem četl, že se "zpočátku" bude prodávat v angličtině. Mám tomu rozumět tak, že v češtině (myslím tím kompletně, menu i dabing) vyjde třeba až Fifa 15 ? Nebo že vyjde v češtině opožděně třeba během roku 2014 - pak bych si raději počkal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naštěstí to nepotrebuju, takze to ani neřeším. Co by měli ale vyřešit je házení outů. Dneska jak jsem to hrál, tak to strašně zdržuje. Neda se to přepnout a cekas než ti ten typek z boku hodi míč a než to ten hráč zvedne a než on to vždycky zvedne ten out uz bych hodil 30x.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stránku jsem uvedl jen kvůli té FIFË v češtině, kdyby taky někoho zajímalo, zda bude česká lokalizace. To že jsou drazí je vedlejší. Takže nevím Mike proč se tady rozčiluješ? Navíc ty tam nakupovat nebudeš, když už držíš FIFU 14 v ruce:roll: a PS4 si koupíš jinde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má tedy vůbec cenu si nechávat slot FIFA 14 na PS3, když už PS3 nemám ?

Jde mi jen o to, aby pak nebyla náhodou nějaká akce na přechod z PS3 na PS4, za nějaké drobné.

Ja bych ho prodal a doplatil si krabicovku na PS4. Na herním světe ji mají za 1380,-

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu