Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Xbox one- zapojenÍ


ElvisLevis

Recommended Posts

Někteří z Vás jsou více technicky zaměřeni než já, ale myslím že se zde můžu už předběžně zmínit o připojení Xbox One a Kinect 2.

První o čem se zmíním je připojení XONE k TV nebo k monitoru, zapomeňte na připojení které bylo u Xbox360, protože zde bude jen jedná možná cesta a to HDMI, takže už žádný VGA nebo DVI ale jen HDMI.

Tento kabel bude v balení 4K HDMI 1.4. Délka všech kabelů bude 2 metry.

Základní instalaci konzole musíte provést i s připojeným Kinect 2, po této instalaci můžete Kinect odpojit a hrát Xbox One samostatně (skalní hráči uvítají). Já osobně s Kinect zkušenost nemám a určitě si ho vyzkouším, ke stažení zdarma bude na Xbox live i dema ke Kinect 2 ať už Fitness platnost dema do konce roku 2014, nebo Kinect Sport Rivals - vodní skútry.

V balení bude jeden bezdrátový ovladač na 2xAA baterie, můžete přikoupit i CHARGE KIT vejdete se do 700 Kč a baterky už řešit nemusíte, baterka se Vám bude dobíjet během hry, znáte už s Xbox360

Bude tam HEADSET s ovládáním hlasitosti nebo vypnutí mikrofonu. K tomu řeknu jedno upozornění, vstup u ovladače má mini USB, takže tam nedáte žádný sluchátka s Xbxo360 ani ty co měli spešn redukci na Xbox.

MS přislíbil do konce roku, prodej redukce, která by Vám měla pomoci sluchátka připojit k ovladači, cena zhruba 20 eur.

Když jsme u toho zvuku, sluchátka můžete zapojit přes TV, pokud ale máte monitor který nemá reproduktory a ani výstup na sluchátka, máte problém. Jak je známo DVI nepřenáší zvuk, takže budete muset sáhnout po TV s HDMI vstupem nebo menší 22 až 24 palců TV/Monitor. Jelikož mám 2 roky starý LG 20 palců bez repr. a výstupu na sluchátka s DVI, zakoupil jsem nový 22 palců s HDMI vstupem a výstupem pro sluchátka, vejdete se do 2800 Kč. Existuje převodník HDMI A DVI audio za 1200 Kč ale raději jsem si přidal a koupil nový. Výběr značky nechám na Vás a rozlišení taky.

Upraveno uživatelem ElvisLevis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kompletni seznam hlasovych prikazu pro Kinect.

[ATTACH=CONFIG]23118[/ATTACH]

Nevím jestli jenom já to tak mám, ale když kliknu na ten obrázek, je to docela malý a nejde nic přečíst.

Můžeš to zvětšit nebo najít odkaz kde si to můžeme prohlídnout v orig. velikosti, díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jestli jenom já to tak mám, ale když kliknu na ten obrázek, je to docela malý a nejde nic přečíst.

Můžeš to zvětšit nebo najít odkaz kde si to můžeme prohlídnout v orig. velikosti, díky

klikej nato dokud seto nezvětší a nebo si to stáhni a postup znáš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu