Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FIFA 14 i online Turnajů


rico4

Recommended Posts

Moderator je nejaky uzkoprsi a nechape vtip. V mem puvodnim prispevku, ktery mi byl smazan stalo zhruba toto: "Fuj Barcelona", jakozto reakce na video od Rico4, se kterym si myslim, komunikuji naprosto standardne, takze pochybuju, ze by to vzal jako nejakou urazku.

Kdyby si sem Rico radeji postul nejaky aktualni a vice vypovidajici video o hre, tak by to mozna bylo lepsi, nez pul roku stary trailer....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
v online sezone vetsinou hravam za ManUtd, ale s nima se mi zatim moc nedarilo. Po postupu do 8 divize jem spadl zpet d 9, tak jsem vzal vyssi sarzi a hraju s Bayernem, aktualn ojuju o postup do Div5. Kdyz beru repre,tak mne bavi Anglie,a z tech hodne utocnejch tymu Uruguay a Ivory Coast.

Nikdy neberu Barcu, Chelsea, Real, Spanelskou repre.

noo já vždy v sezoně zkouším brát max **** podle toho to hledá soupeře...a dycky jak mám ***** tak je to REAL, BAYERN, BVB, PSG, BARCA nic jiného a to je pak nuda :( ... co to je za repre IVORY COAST?? :O dosti lidí hraje za WALES kvůli Bale .)

celkem se mi líbí za SCHALKE 01 hrát ten má právě ty ****, kolik už máš vubec nalítáno zápasů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo no, vetsinou se tam toci 5-6tymu a je to furt dokola, to mas pravdu, samej real, barca, psg.

Ivory Coast je Pobrezi slonoviny (YayaToure,Drogba,Bony,Kalou,Doumbia,Gervinho, atd.) vkadru maji tak 7 utocniku, takze s nima hravam ultra atack a formaci 3-4-3 :D

tak mne napada, ze musim testnout repre Belgie, ti maji ted hodne naslapnutej kadr.

na fife14 naxboneu zatim mam odehrano malo, tipuju kolem 100 zapasu. online hraju pravidelne od fify11 a to si myslim budu nekde mezi 3-5tisic zapasu, spousta z toho na online friendly, takze se to myslim po fifu12 vubec nepocitalo do statistik. Jsem ted aktualne myslim level 55.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jááááj jasný, Pobřeží slonoviny je mazeeeec !!! si s nima budu muset dneska zahrát :D ... jop Belgie by taky mohla bejt dobrá... Neměcko je taky solidní :D 50:50 BVB+Bayern a k nim Ozil :D ...

já začal hrát FIFA12, pamatuju si že v FUT FIFA13 sem měl kolem 700 zápasů a FUT FIFA12 kolem 900 zápasů...tedkon mám FUT FIFA14 už kolem 200 ...jinak taky hodně online či ofline s kámošema..tak budu někde kolem 2000-3000 zápasů... a tuším LVL mám "jen" 46 ..kdybych dělal víc těch různých výzev tak by to bylo hned vejš :D

hrál si FIFA14 aj na X360 nebo ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem koukal na nějaké video s jedním z tvůrců, kde říkal co vše mohli na X1 udělat co na X360 nemohli, jako vícero replayů z různých uhlů atd, diváci, prej brutální atmosfera na stadiionu , kde je znát či jsi venku bo doma, jestli vedeš bo prohráváš... měla by bejt aj lepší fyzičnost hráčů a balonu...a rozhodně grafika všeho :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne se libi automaticky replaye ze zajimavejch golu/strel/zakroku golmanu. ulozi se cca30sekundovy klip a sejvne se do achievemntu, odkud sito clovek nasledne muze v Upload studiu zeditovat a hodit na SkyDrive, coz nevim jestli jde i na X360. Grafika je samozrejme pekna, at uz pohyby hracu, dynamika pohybu, ztvarneni stadionu, atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn to nejde vubec, to je právě ta velká novinka o které mluvil ten týpek z EA, hmm tak to je parádička...to bych aj využíval tyo :D :D ...občas se mi povede fakt něco brutálního...

FIFA14 bude první hra kterou na Xone budu chtít... to nikdy neomrzí a mužeš hrát dokolečka) ...btw zkoušel si už ten trenerskej režim a jejich "revoluční" skauting a hledání mladých nadějných hráčů po celém světě???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hraju pouze online, offline mne nebavi. hrat proti te umele AI je o nicem. ale mozna ten manazerskej mod prubnu,ikdyz u toho asi moc dlouho nevydrzim, tedka mam motivaci na online sezone vykopat Div1,coz asi bude trvat, protoze momentalne jsem v Div6 a oproti ocekavanymu postupu doDiv5 mi hrozi sestup do Div7, zbyvaji mi odehrat 3 zapasy a potrebuju 6 bodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ten mod bych určo zkusil... taky ho vykouším, ale tedkon jenom FUT hraju...DIV1 offline nevykopu asi už ...sem rád že dám 14b na udržení :D ... tak že pujdu hrát online DIV10 ..včera sem stihl jen 1 zápas..výhra 4:2..tak sem byl nadšenej :D ...tak budu pokračovat o vejkendu :D :D ...

ooh, zto bdue mít těžké, ale není to nerealne, třeba chytneš nějakého lamáka a nandáš mu :D to je aj o haluzy koho chytíš :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop to je pravda, to je na tom to nej .... no jáá jak kdy...dle toho na koho narazíš... dal sem týpka na online aj 7:0 ... ale dokázal sem aj 0:8 dostat :D :D ... na offline na profesionála sem dal aj 12:0 ... na světovou sem dal aj 7:0 ..a na legendární 3:0 :D ...na ultimátní sem rád když vystřelím na bránu a uhraju 1:0 ...každej zápas je jinej... záleží jak rychle dáš gol...jak ti to sedne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

myslim ze tohle ani nepatri sem, ale chtel bych se zeptat, kdyz chci hrat online, vyberu tym pak mi to najde oponenta cekam a nakonec mito napise: connection to your opponent was lost. nema tady s tim nekdo zkusenosti? opravdu by me zajimalo cim tohle muze byt, uz bych si aji taky zahral online :)

predem diky za jakoukoliv radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

myslim ze tohle ani nepatri sem, ale chtel bych se zeptat, kdyz chci hrat online, vyberu tym pak mi to najde oponenta cekam a nakonec mito napise: connection to your opponent was lost. nema tady s tim nekdo zkusenosti? opravdu by me zajimalo cim tohle muze byt, uz bych si aji taky zahral online :)

predem diky za jakoukoliv radu

Nazdárek,

určo to sem patří, jako vše o FIFA14 ... toto se mi stává celkem často, prostě se ztratí spojení s protihráčem, hraje to kotel lidí, servery nemusejí stíhat, popř protihráč má pomalý internet, odezva je tak malá že se spojení samo ukončí... Jednoduše znova pokračuj dál a najde to někoho jiného...stalo se mi že i 4* po sobě sem hledal soupeře než sem se s někým spojil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja hraju pouze online, offline mne nebavi. hrat proti te umele AI je o nicem. ale mozna ten manazerskej mod prubnu,ikdyz u toho asi moc dlouho nevydrzim, tedka mam motivaci na online sezone vykopat Div1,coz asi bude trvat, protoze momentalne jsem v Div6 a oproti ocekavanymu postupu doDiv5 mi hrozi sestup do Div7, zbyvaji mi odehrat 3 zapasy a potrebuju 6 bodu.

cau cau, tak jak si dopadl??? Uhájil si??? ...tyo sem o vejku pařil, nastavil si nahrávky na manual a to je pecka, uplně zas jinej rozměr hraní... sice se mi stává že dávám hrozné nahrávky uplně mimo, ale je to nečitelné, oproti automatu... jinak teda házet golmanem a auty, to je porod občas :D :D .... ještě musím vychytat nahrávky doběhu a centry (ty taky hraješ na manual?)

Jinak jsem hrál teda online FUTko a už jsem z DIV10 v DIV8 a jdu si pro titul :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar, ja v patek prikupil BF4, takze jsem se sekl na kampani a nasledne na multaku. ale dneska doufam par zapasu dam. :)

jo, manualni hrani je uplne o necem jinym.jasne obcas to nevyjde, ale kdyz se zadari nejaka dobra akce, tak je to mazec. ja to mam na manual uplne vsechno krome strelby.

nahravky do behu jsou trochu slozitejsi na odhad sily, zalezi jestli sis taky vypnul ten asistent.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha tak to chápu :D :D

vypnul sem nahrávky do běhu, a pak sem nedal ani 1 správně, právě jak říkáš dycky sem dal moc velkou to samé aj o lobech za obranu...ale i to si pak dám z5 z polo asist na manual..a centry taky... to je fakt uplně parádička :D :D řekl sem si že postupně.... ted mám manual nahrávky, a budu se ušit centry na manual a pak dám aj ty doběhu na manual :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejlepsi je si k tomu postupne dospet. ja si to povypinal, protoze mne vytacelo, kdyz jsem to chtel napr. nahrat na svyho hrace, kterej nestal v uplne jednoznacne pozici (napr. mel kolem sebe dalsi spoluhrace), takze ten system nejak nepoznal na koho to chci hrat a prihravka letela uplne jinam. to stejne i centry, vidim napr.hrace na zadni tycy, centruju to z kridla a leti to nekam mezi penaltu a vapno na obsazenyho jinyh hrace, to mne neuveritelne vytacelo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ohledně toho centrování máš naprostou pravdu...to je nastaveno automaticky že to pujde cca na prostředek brány...a jen málokdy se ti to povede přetáhnout, i když ti hráči se tam staví...to bude tedkon další co si vypnu... a jako poslední ty nahrávky do běhu... ty využívám nejčastěji, tam mě to bude nejvíc "bolet" než se naučím a dostanu cit na sílu s jakou to dát ... ale jak si říkal tedkon fakt vidím jak kdo s jakým assistentem hraje, hnedka to poznám :D ... včera měl týpek na mě aj to starý bránění...kdy držíš čudl a hráči běhají za míčem... najednou presing 3 hráčů :D ...ale jako i tak se dá :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja to nikdy na tactical nehral, takze mne legacy vyhovuje. hlavne legacy braneni neni o tom, litam tam jak pero se zmacknutym cudlem.

ja branim spise pozicne ve vic hracich. rychle si prepnu mezi celou linii a vyplnim volny prostory a utocici nema kam jit, zdvojuju, atd.. pri hre na telo se k nemu nomalne priblizim a pak macknu LT a seberu mu balon,popr.kdyz mne sere, tak d nej zajedu skluzem, coz aplikuju ze jmena na hrace co berou Real neb Barcu a pak se snazi s Ronaldem resp. Messim projit pres cely hriste. icon_biggrin.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu