Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Missing Cover (Artwork refresh offline)


Recommended Posts

Tak jsem hledal a hledal a na jednom americkém fóru našel odpověď, já to podle toho udělal a vše funguje :)

You can do this via a software called GaDaBaMa. Download it from here

http[color=#666600]:[/color][color=#880000]//www.gadabama.com/
[/color]

You will then need a copy of your FSD folder. This is the same FSD folder which contains your database and all setting. If this is on your internal HDD then copy it over to a USB and connect the USB to your PC. When you have installed gadabama follow these steps

1. Open the program.

2. Click on settings and then choose 'Select F3 folder'. Then browse to the F3 folder you just copied from your xbox's HDD and select it.

3. Click on Import F3 data

4. Click on the tab that says 'All Games'.

5. A window will popup with various options, change them to this

Untick - Delete folder content

Untick - Exclude box arts and covers

Untick or Tick - Overwrite existing images - if you want to update already updated covers in FSD + other data.

You can enable/disable other options based on your preferences, most of them are quite clear anyway.

6. When done press the download button and then click on the button that says 'sync'.

7. If you want to download things from the jqe360 database then go to the next tab. Its pretty straight forward from there.

8. If some game isn't available in the XBL marketplace then the automatic sync wont work and you'll have to manually get the data. Understanding the manual settings is quite simple. Things in green are stuff that is available for the game, red color means those things aren't available. When you click on a red icon you will be prompted to either browse for that content from your PC or enter it manually. When done click on the 'tick' button at the top of the program (its the first button there). Press sync then to add your manual covers to the FSD folder.

9. When everything is done, just copy this folder to your internal HDD or external (whichever you are currently using). You can either replace your current FSD folder with the edited one using XEXmenu or rename the older folder to something else and use this one instead.

10. You might want to keep a backup of your original FSD folder, just in case something goes wrong.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z této stránky si stáhneš program GaDaBaMa, musíš vybrat verzi podle verze tvého Microsoft Access (je nutný):

http[color=#666600]:[/color][color=#880000]//www.gadabama.com/
[/color]

Teď potřebuješ udělat kopii tvého FSD (Freestyle Dashboard).Pokud ho máš na interním HDD (jakože asi ano) zkopíruj si ho na Externí HDD, nebo FlashDisc. Pokud máš nainstalovaný GaDaBaMa a FSD na FlashDiscu postupuj podle následujících kroků:

1. Otevři program GaDaBaMa.

2. Klikní na nastavěni 'Settings' a tam na 'Select F3 folder'. Zadej cestu ke zkopírovanému FSD (cesta k FlashDisku). - já na nastavení klikat nemusel, o adresář s FSD mě to požádalo hned samo

3. Klikni na 'Import F3 data'.

4. Na liště klikni na tlačítko 'All Games'.

5.Vyskočí okno s nastavením, které uprav následovně:

Odznačit - Delete folder content

Odznačit - Exclude box arts and covers

Odznačit, nebo zatrhnout - Overwrite existing images - pokud chceš aktualizovat nynější Cover obrázky a ostatní data

6. Pokud máš nastaveno klikni na tlačítko 'Download' až bude vše hotovo na liště klikni na tlačítko 'Sync'

7. a 8. krok pro naše potřeby není důležitý, proto jsem je vynechal

9. Pokud je vše hotovo, zkopíruj složku FSD zpět do Xboxu, tam odkud si jí kopíroval. Buď můžeš FSD adresář odstranit (nahradit) v XEXmenu, nebo přejmenovat starý adresář a použít nový aktualizovaný.

10. Možná by bylo dobré udělat si zálohu původního FSD, kdyby se cokoli pokazilo.

Toť vše, podle mě žádná věda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
Je podporovana ,pouze 32 bit nebo jde nejak nainstalovat i na 64 bit , at delam co delam hazi mi to chybu instalace diky za rady... :D docetl jsem se ze nejde , ale jsou tady lide co znaji skulinky.

Tak u tohohle jsem se taky seknul.Mozna kdyby se nasel nejaky dobrak kteremu bych poslal muj FSD a on provedl nahrani coveru a poslal me to nazpet :-D.

Najde se nekdo??Nebo jiny napad??

Diky

Edit:Boze proc je to tak tezke.V NXE jsem dal copy FSD a PC me neukaze zhola nic takze dle meho nic nikomu neposlu ze :-)),proc proboha proc....nemuzu konzoly napojit na net z duvodu mac adresy,provider ji blokuje na muj wifi router(jo jsou to ko..ti).

Nejaka rada jak tam ty zatracene obrazky dostat???????????

Dekuji

Upraveno uživatelem Eledar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je podporovana ,pouze 32 bit nebo jde nejak nainstalovat i na 64 bit , at delam co delam hazi mi to chybu instalace diky za rady... :D docetl jsem se ze nejde , ale jsou tady lide co znaji skulinky.

Tak ja to vyresil,vzal jsem xbox pripojil na neblokovany net u rodicu a stahl obaly v klidu a bez stresu.Udelej to taky tak .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak u tohohle jsem se taky seknul.Mozna kdyby se nasel nejaky dobrak kteremu bych poslal muj FSD a on provedl nahrani coveru a poslal me to nazpet :-D.

Najde se nekdo??Nebo jiny napad??

Diky

Edit:Boze proc je to tak tezke.V NXE jsem dal copy FSD a PC me neukaze zhola nic takze dle meho nic nikomu neposlu ze :-)),proc proboha proc....nemuzu konzoly napojit na net z duvodu mac adresy,provider ji blokuje na muj wifi router(jo jsou to ko..ti).

Nejaka rada jak tam ty zatracene obrazky dostat???????????

Dekuji

Zkus manuální stažení obalů, refresh artwork tuším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu