Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero III Legends of Rock


radimovo

Recommended Posts

Jn já si jí přál k Vánocům a dost se na ni těším takže kdyštak potom napíšu nějaký dojmy(pokud ji dostanu) ,ale četl sem na hrej že prej to na Wii hraje mono ,nebo co(doufám že sem ted neřek nějakou blbost)... by mě zajímalo jestli sem to vůbec schopen poznat nabo mý uším laika to bude znít furt stejně (?) ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

neco jako kdyz si pustis skladbu na nokii 3310 a na n70 v poly.

tak ale to je něco jinýho, ne? mono a stereo se nrozlišuje podle počtu tónů - to by byla dobrá blbost:lol:

jinak u stereoa, pokud se nemýli, jedná o to, že audio stopa(třeba ve filmu) má dva(a víc) kanalů(např. u muziky - v levym kanále - kytara, v pravym zpěv)

ale tak odbornik nejsem, tak se můžu zplíst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • Moderators

No ja jimam sice na ps2 ale myslim ze v tom nejak rozdil asi nebude , az na ten mono zvuk na wii (nechapu :D ) . Rozhodne sem s tim spokojeny , jde to hrat i na ovladaci DS2 na ps2 , ale neni to takovej pozitek jako na kytare , rozhodne nelituju ze jsem to koupil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ale to je něco jinýho, ne? mono a stereo se nrozlišuje podle počtu tónů - to by byla dobrá blbost:lol:

jinak u stereoa, pokud se nemýli, jedná o to, že audio stopa(třeba ve filmu) má dva(a víc) kanalů(např. u muziky - v levym kanále - kytara, v pravym zpěv)

ale tak odbornik nejsem, tak se můžu zplíst

myslim ze to neni tak ze by v pravem reproduktoru hrala kytara a v druhe zpev ...

jde spis o rozlisovani vzdalenosti a hloubky ... kdyz kolem tebe projede auto a mas petikalaovy zvuk tak se ti podle pozice toho auta a uhlu kamery upravuje zvuk ktery kazdy jeden reproduktor prehraje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víte proč je to mono? Protože to WII nestíhá. Takovej malej podvod od Nintenda prodávat konzoli s výkonem Playstation 1.5 za plnou cenu. Jinak ta kytara se samotná nedá sehnat. Písničky se budou líbit jenom rockově založeným lidem. Tam fakt techno a disco není :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A víte proč je to mono? Protože to WII nestíhá. Takovej malej podvod od Nintenda prodávat konzoli s výkonem Playstation 1.5 za plnou cenu. Jinak ta kytara se samotná nedá sehnat. Písničky se budou líbit jenom rockově založeným lidem. Tam fakt techno a disco není :D

tak to se s tebou budu hadat ... wii je o krapet vykonnejsi nez gamecube ... nevim jak jsi prisel na tenhle nesmysl

a jeste jeden nesmysl v tvem postu mne napadl ... tys nekdy slysel aby v technu nebo discu nekdo hral na kytaru ??? tahle hra se jmenuje GUITAR HERO ne KING OF THE DISKOTEQUE nebo IN TRANSE WITH THE TRANCE

kazdy ma rad stary dobry rock ...

omg to je zas post :dozey:

a dalsi nesmysl : kytaru jde sehnat ... ebay ... atd .... kdo se snazi sezene

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For BOBO:

Já jsem čerpal ze stránek games.tiscali, kde byl přetištěnej rozhovor s vývojářem her, kterej se rozčiloval nad výkonem WII a doslova řekl, že WII má výkon jako dvě Gamecube splepené izolepou. Pak sem ještě viděl to video kde prezentovali Nunchack na hře Prince of Persia, kterej snad ani nemá textury protože ty zdi tam jsou jenom barevný plochy. Nechci Nintendu křivdit oni hry mají zábavné ale za 7 775,- Kč To je fakt špatnej žert.

K tomu stylu GH sem reagoval na toho typa co si to sehnal a nelíbily se mu ty písničky. Vono totiž i ta největší LAMA ví, že GH je Rockovej nářez!)

A proto ještě jednou pokud nemáte rádi ROCK tak na Guitar Hero zapomeňte! (já sám mám GH2 včetně kytary z Bontonlandu za 2500,- a hraju to ve STEREU na staré PS2)

Teď malá oprava: Kytaru samostatně v ČR nejde sehnat. A přes Ebay objednávat plastovou kytárku, kterou ti česká pošta během přepravy zničí bych neriskoval. Navíc nemám kreditku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For BOBO:

Já jsem čerpal ze stránek games.tiscali, kde byl přetištěnej rozhovor s vývojářem her, kterej se rozčiloval nad výkonem WII a doslova řekl, že WII má výkon jako dvě Gamecube splepené izolepou. Pak sem ještě viděl to video kde prezentovali Nunchack na hře Prince of Persia, kterej snad ani nemá textury protože ty zdi tam jsou jenom barevný plochy. Nechci Nintendu křivdit oni hry mají zábavné ale za 7 775,- Kč To je fakt špatnej žert.

K tomu stylu GH sem reagoval na toho typa co si to sehnal a nelíbily se mu ty písničky. Vono totiž i ta největší LAMA ví, že GH je Rockovej nářez!)

A proto ještě jednou pokud nemáte rádi ROCK tak na Guitar Hero zapomeňte! (já sám mám GH2 včetně kytary z Bontonlandu za 2500,- a hraju to ve STEREU na staré PS2)

Teď malá oprava: Kytaru samostatně v ČR nejde sehnat. A přes Ebay objednávat plastovou kytárku, kterou ti česká pošta během přepravy zničí bych neriskoval. Navíc nemám kreditku.

tys rekl ze vykon ps1 a pul ... a to neni pravda ...

a je jasne ze vykon wii je omezeny ... ale taky zalezi na vyvojarcih ...

vis ono je lehcinadavat na omezenost hardware nez sednou a nekolik mesicu optimalizovat grafiku ... podivej se treba na takove metroidy ... nebo red steel ... grafika neni zas tak spatna ...

a taky : studio ktere vyviji guitar hero musi byt vazne line ... port pro pc dopadl hruzostrasne hlavne diky klesajicimu framerate takze tak ...

wii za to sice muze ale vyvojari se s tim taky nese*ou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Máme doma Guitar Heroe a musím říct že i přesto že nejsem fanoušek rockové muziky mě tahle hra opravdu baví, začátky jsou složité ale i přesto zábavné. Ale musím podotknout že bez kytary by tahle hra postrádala smysl a myslím že by byla o ničem, bartr sehnal v intenetovém obchodě hru i s kytarou za 1800,- což si myslím není zase taková pálka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu