Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ultra II 60x/66x vs Ultra II mobile


Satark

Otázka

Mám takový problém chci si koupit 4gb ms. Nakonec podle článků tady jsem se rozhodl pro sandinsk Ultra II, ale když jsem se koukal po cenách tak jsem zjistil že jsou 2 verze 60x/66x a mobile. Můžete mi poradit která je lepší, jaký je v nich rozdíl atp.? Nevím možná se ptám na úplnou blbost, ale přece jenom nechci to koupit blbě když už to kupuju. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jo taky sem nevěděl jakou si vybrat, mezi Ultra II a Ultra II Mobile není žádnej rozdíl, teda aspoň takhle mi to řek odborník v intenetovým obchodě. Koupil jsem si klasickou Ultra II,mám ji už rok a sní velmi spokojený, zkoušel jsem ten test rychlosti karet a graf mi stoupl vysoko proti ostatním lidem na fóru co nemaj tu samou kartu. Hry se mi vůbec nesekaj, ani GTA. Podle mě žádnej podstatnej rozdíl mezi Ultra II a Ultra II Mobile není. Když koupíš klasickou Ultra II, tak chybu rozhodně neuděláš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu