Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Seznam hráčů


Assassin

Recommended Posts

Zdravím Všetkých :) Sniper Elite 3 hráte to niekto online? budem rád ked si ma ktokolvek pridáte[emoji6] čím nás bude viac tým lepšie [emoji111]️ môj nick je tufik10minko9 rád si zahrám aj s niekym komu rozumiem A nie len s portugalcami ci s frantíkmi [emoji1] prípadne ešte fifa 14 [emoji41]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau lidi, PS4ku vlastním čerstvé 2 týdny, pořídil jsem player edition, tím pádem hry, které hraji:

TLAOU Remastered, Driveclub, a přítelka Little big planet 3, plánuji samozřejmě GTAV, Destiny a sháním lidi, kteří hrají tyto hry abysme mohli hrát spolu :)

Jsem z Ostravy, někdo z moravsko-slezského kraje btw?

Jinak můj Nick: Rathek-23-

Btw chtěl bych pořídit nějaké RPG, jaké byste doporučili? Diablo 3 pařím na kompu občas, asi pořídím Bloodborne a přemýšlím nad Dragon age Inquisition..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle hrej.cz se vůbec neřiď, hlavně co se sony exkluzivit týká. Jejich redaktor princ je zaujatý xbot, volant drží jak panna ocas a při ff si málem zlámal ručičky.

Také mám ps4, ale bohužel bez připojení k netu.

Z her mám zatím FC4, GTA V (budl) a Infamous ss.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu