Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

[PS4] Seznam hráčů


Assassin

Recommended Posts

ID: geobbu

Hry: flOw, Contrast, War Thunder, Call of Duty: Ghosts, inFAMOUS: Second Son, Battlefield 4, Killzone: Shadow Fall, Outlast, METAL GEAR SOLID V: GROUND ZEROES, Mercenary Kings, Assassin's Creed: Black Flag, Dead Nation: Apocalypse Edition, RESOGUN, Don't Starve: Console Edition a Tomb Raider: Definitive Edition.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Hry ktore mam:

-Killzone:Shadow Fall

-Battlefield 4

-Assassin Creed:Black Flag

Hry ktore planujem nakupit ked vyjdu:

-The Last of Us pre PS4

-NHL2015

-fifa2015

-Tom Clancys The Division

Ak ma niekto rovnaky vkus tak si ma pridajte budem len rad ,ked si s niekym zahrajemclear.pngtiez uvazujem o kupe tych ps sluchadiel tak by sme mohli potom neskor aj kecatclear.png hry zdarma co su na ps shope zdarma som nepisal kedze ich mozem mat kedykolvek;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Zdravím, zrovna jsem přešel z PS3, takže her zatím na PS4 moc nemám, kromě všech které byly v PS+ a Trials Fusion, ale budu rád za každého kdo si mě přidá do přátel.

ID: FreeriderCZ

Hry: Vše z PS+, Trials Fusion, Infamous: Second Son, The Last Of Us, GTA V, Little Big Planet 3. Do budoucna plánuji Drive Club a Uncharted 4.

Upraveno uživatelem RiderMaza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj moje PSN je Asura_Czech

Sice si ještě dva měsíce nezahraju, protože sem pracovně mimo svoje doupě ale proč už si nenajít pár spoluhráčů do budoucna.

Mám v plánu dál hrát na PS4 KillZone 3, potom se těším na Destiny a The Division, časem si chci pořídit BF4,WD atd. ale hlavně se jako fanda MGS těším na MGO.

Budu rád když si mě každej kdo rád hraje MP přidá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu