Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

tablet+ karta


dominikmachac

Otázka

Mam tablet v nastavení uložiště mam interní pamět a interní sd pamět a však nebere mi kartu.Po vložení karty se mi akorát bjeví card mounted či jak a to je vše.V uložišti mam v interní a v interní sd položky kapacita k dispozici aplikace stahovaní atd u karty mam ale jen kapacita a k dispozici.po stahovaní hlasí malo místa na interním uložišti na kartu to prostě nejde ani nikde v nastavení to nejde:dokonce i když přes počítač nakopíruji apk na kartu do downloadu se mi v tabletu objeví v interním uložišti a to samé malo místa.Nevíte co s tím.Mam nějakej polskej šmejt jsou tam aplikace jako eysical pure atd manta a další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Nevim jestli sem to spravně pochopil, ale tvůj problém je ten, že nemůžeš instalovat věci na SD kartu a v interni paměti už nemáš misto? Jestli je to tak, tak si do vyhledávače, případně google play zadej app2sd. Existuje hodně takových appek, samozřejmě lepší je mit tablet rootnutej, ale jde to i bez toho. Problém je v tom, že android automaticky ukládá všechny data do interni paměti, no a mobily a tablety s malou kapacitou mají hned problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobně mam tablet s kapacitpu 16gb, takže tam problem neni, ale mobil, který má interni pamět cca 150MB, tak tam už problém je. A v pohode přes app, se to dá řešit. rusti jak jsem psal mám dvě uložíště interní a interní sd jedna má kapacitu 705 mb interní sd 1.67gb i bez tehle aplika mužu mezi interní a interní sd přesouvat i stou aplikací ale pořád mi to neřesí extsd mument fotím dodám fot či video

EDIT: takže mám interní uložište a interní sd attachment.php?attachmentid=23241&d=1386167290&thumb=1 fotka je interní sd potku interní jsem nefotil je to to samé jak vidíte má dve uložiště interní a interní sd a všechny maj k dispozici kolonky kapacitu volno aplika atd a těd přichá zí problém s kartou extsd či jakattachment.php?attachmentid=23242&d=1386167466&thumb=1tam je puce kapacita a místo a jde o to že proste na tu kartu nic nejde dát.První foto druhé interní uložiště takzvaná interní sd druhé foto extsd které minejde

Upraveno uživatelem perry
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu