Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Univerzální UNBRICKER v3 pro PSP Fat a Slim


kvasimodo

Otázka

Pokousel jsem udelat unbrick na mem PSP Univerzalnim Unbrickerem V3 ,a po instalaci ktera probehla O.K. mi pri zapnuti PSP pri nabihani obrazovky zamrzne obraz a neobevi se ikony?To same se deje i pri instalaci z Pandora Ultimate Memory Stick ,instalace O.K.ale pri startu zase zamraz.Jediny co funguje je klasicka pandora na 1.50 FW. Je mozny ,ze je to tim ,ze mam Fata s mechanikou IC1003 ???

To same se mi stalo i na Fatu kamose ,a pri kontrole pod vickem taktez IC1003.

Pri instalaci klasicky pandory mi to pred instalaci napsalo ,ze mam TA-082 ,a ze nejdrive musim nainstalovat patch . Po potvrzeni ,ze souhlasim se nainstaloval patch a pak uz zacala instalace na 1.50 ktera probehla dobre a Psp nabehlo.

Doufam ,ze poradite proc 3.71 M33 z universalu v3 ,a ultimatu nejde na TA-082 nejde???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jo.. to uz se tu resilo a je to i v navodu - prvni jsem na to prisel ja jak to resit :D

.. neni to nic vic, nic min, nez to, ze nainstaluj opet 3.71 M33 - 2, pres Universal Unbricker V3, opet se ti to sekne na sedem pozadi bez ikon, po chvili se PSP vypne, spust ho, pritom drz Rko -> recovery menu -> advanced -> format flash1 and reset settings ..

neni zac ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

deskou to neni, je to tim, ze se to vytvarelo na - s nejvetsi pravdepodobnosti - CFW 3.71 M33 a nejak se nepohodl obsah vasi flash1 s instalatorem a konecnym PSP, kteremu dana flash1 nevyhovovala.. nic to neni, pokud pomaha ten format flash1, je vse ok ;) a neni to na chybu, me se toto stava bezne..

jak se tohoto vyvarovat a jak to opravit? Vytvaret pandoru z 1.50 nebo 3.52 M33, proste na CFW ktery jeste nebezi pod 3.XX IPL, pripadne pred vytvarenim pandory zformatovat flash1.. pokud vam to vadi ze se tohle deje, zkuste pandoru vytvorit znovu a predtim, udelat tyto kroky - vytvorit ji z 1.50, prip 3.52 M33, ci zkusit jen zformatovat flash1 na PSP kde se pandora vytvari.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
deskou to neni, je to tim, ze se to vytvarelo na - s nejvetsi pravdepodobnosti - CFW 3.71 M33 a nejak se nepohodl obsah vasi flash1 s instalatorem a konecnym PSP, kteremu dana flash1 nevyhovovala.. nic to neni, pokud pomaha ten format flash1, je vse ok ;) a neni to na chybu, me se toto stava bezne..

jak se tohoto vyvarovat a jak to opravit? Vytvaret pandoru z 1.50 nebo 3.52 M33, proste na CFW ktery jeste nebezi pod 3.XX IPL, pripadne pred vytvarenim pandory zformatovat flash1.. pokud vam to vadi ze se tohle deje, zkuste pandoru vytvorit znovu a predtim, udelat tyto kroky - vytvorit ji z 1.50, prip 3.52 M33, ci zkusit jen zformatovat flash1 na PSP kde se pandora vytvari.. ;)

Napadlo mě, že to bude tou deskou, při vytváření. Data která fungovala(na 2GB kartě) sem dělal na PSP bez TA-082 a předtim s tou 64MB a 4GB na svém PSP s TA-082.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Napadlo mě, že to bude tou deskou, při vytváření. Data která fungovala(na 2GB kartě) sem dělal na PSP bez TA-082 a předtim s tou 64MB a 4GB na svém PSP s TA-082.

nn, jak rikas, pandora ktera ti fungovala jsi delal na PSP BEZ TA082, ja to delal na PSP bez TA082 (myslim TA079) a neslo to.. takze na desku to nema vliv..!

Dekuji Vsem za pomoc.

Ted jsem to vse testnul.Na 1.50 jsem udelal Pandoru ,a na 3.52 M33 jsem udelal Universal unbricker V3.

Pak jsem dal instalaci unbrickeru V3 a po instalaci se jiz PSP neseklo.

Jeste jednou Vsem dekuji a predevsim Anonymousovi ..

neni zac, jsem rad ze sjem pomohl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vsechno jsem to zkousel na svem PSP Fat TA-082.

Jiny tip PSP jsem k vyzkouseni nemel.

Jen jednou kamose ,ale ten mel take Fat TA-082.

To bylo vubec prvni PSP kde jsem pouzil Unbricker V3.

Bylo to z duvodu,ze chtel hrat isa a pritom mel nainstalovany origo 3.52.

Tak jsem poprve unbrickoval a hned ten zasek.

I kdyz jsem to pak sam zprovoznil ,jsem rad ,ze jste mi pomohli vyresit muj problem proc tomu tak bylo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu