Jump to content
  • 0

jak koupi hru na storu?


Lukass02
 Share

Question

9 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

S platbou kartou nemám zkušenost, nicméně doporučil bych si založit účet zde: http://www.paypalcz.cz/ potažmo https://www.paypal.com/cz/mrb/pal=XJWY459HEHR5A (není v češtině pokud vím) a pro platby ve storu používat PayPal, který mohu potvrdit, že funguje. Účet PayPal má i jiné výhody co se týče plateb "online", takže nic proti ničemu. Pár minut na registraci.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

nikdy jsem prez paypal nepltil udelal jsem si registraci chtel jsem pridat kartu a napsalo mi to tohle: Banka, která vydala kartu neschválila tuto transakci. Prosím, obraťte se na oddělení issuer.s karty zákaznický servis, pokud máte nějaké otázky. Nebo můžete přidat jinou kartu nyní pokračovat.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Osobně používám VISA Electron a peníze si na PayPal nepřevádím. Pokud vím, některé karty se musí napřed "odblokovat" (zavoláš se nebo se zajdeš do banky a řekneš jim, že s kartou potřebuješ platit na netu .. ), ale přesně si nepamatuju jak jsem k tomu před lety došel. Nicméně to řeš s bankou. Kartu mám obyčejnou, debetní, účet taky, u České Spořitelny. Mělo by to fungovat i jinde.

Můžu se jít podívat, ale pokud si pamatuju, tak prostě přidáš "payment method/option" k svýmu účtu XBL buď z konzole nebo http://www.xbox.com/cs-CZ/ a to je vše. Stejně tak jako bys přidával kartu přidáš (účet) PayPal. Pokud by ti to nefungovalo, dej vědět a půjdu se podívat jak to tam mám.

edit: http://support.xbox.com/cs-CZ/billing/manage-payment-options/add-xbox-live-payment-option

a následující: http://support.xbox.com/cs-CZ/billing/manage-payment-options/use-paypal

Zajímavý je, že Česká Republika tam není, ale mně to funguje. Možná .. z nějakého důvodu mám v "billing address" (fakturační adresa) na XBox One PSČ (vymyšlený) z UK, i když ulice je z Česka. Jak jsem řekl, pokud bys to nezprovoznil půjdu se podívat popřípadě přidám screen shot.

Edited by tuco
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Tak jsem se díval jak to mám na konzoli a vskutku tam nevidím možnost účet PayPal přidat, jen kreditku, i přesto, že tam PayPal jako "payment method" mám (účet je přenesený z 360). Zkus tam prostě zadat kartu a dej tam adresu v Anglii .. nemáš co ztratit. Zkus to na konzoli i na webu, změnit adresu, přidat způsob platby, nebo jak popsáno zde: http://support.xbox.com/cs-CZ/billing/manage-payment-options/add-xbox-live-payment-option .. z konzole 360: Pokud chcete v rámci služby Xbox Live používat účet PayPal, vyberte možnost Add PayPal. Jinak ti asi nepomůžu.

edit: Při samotným placení, ve storu, dá ti to možnost zaplatit pomocí PayPal? Zvolte možnost ZAPLATIT pomocí služby PayPal. Postupujte podle pokynů a přidejte existující účet PayPal nebo vytvořte nový. (Platí pouze pro Xbox.) - http://support.xbox.com/cs-CZ/billing/manage-payment-options/add-xbox-live-payment-option

Edited by tuco
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Doporučuji jít na US store protože hry vychází na levněji vůči kurzu koruny na dolary.Např na UK storu stoji Forza 5 cca 1600Kč(49,9Liber) a na US storu stojí 1200Kč (59,9Dolaru) a aktualní kurz je 20Kč/Dolar a 32Kč/Libru.Nemusíte ani měnit účet stačí jen přehodit Locale v konzoli

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy