Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Fifa ultimat team


tomy11

Otázka

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Jede někomu FIFA Ultimate Team?

Mi to hlásí dvě věci:

1) chybu EAS FC

post-71365-14687170634185_thumb.jpg

2) chybu FUT

post-71365-1468717063564_thumb.jpg

EA jsme kontaktoval 2x a nebyli schopni/ochotni mi říct v čem je problém, jen (teď cituji):

Please be advised that issues like the one you encountered may take some time to resolve, so for the moment we are unable to give you a firm resolution time frame.

a

Just .. the second issue, connection to FUT and EAS FU. Shall I understand it that EA is aware of the problem, working on it, and there is nothing I can do at the moment but wait_

Aamir Yes EA is aware of it and they are solving this issue on top priority basis.

Jede někomu FUT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ukázalo se, že závada byla na mé straně, tedy že jsem měl přístup k FUT a EAS FU blokován vlastním routerem. Detaily asi nejsou důležitý, nicméně pokud to někomu nejede možná stojí za to si zkontrolovat porty atd. Sice jsem si na to musel přijít sám, podpora EA mi ani po čtvrtém zkontaktování nepomohla a sice jsem se s něčím podobným na XBOX 360 nesetkal, ale .. už mi to konečně jede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu