Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps4 - kde ho koupit 13.12??


copaklamo

Otázka

Čau lidi:) nemáte někdo informace v jakých krámech bude PS4 13.12. volně k prodeji? Myslím obchody typu OKAY,Electroworld atd, jelikož v letáku na něj lákají,ale aby ho tam měli:roll:

Vím,že se dá sehnat na tom půnočním prodeji,ale tam se bohužel nedostanu kvůli práci, tak sháním jinou alternativu.

Potom mě ještě napadlo, jestli někdo z vás nemá více předobjednávek, díky kterým by měl konzoli do Vánoc doma, ale třeba bere jednu a ty ostatní nepotřebuje, tak bychom se mohli domluvit, že by u těch nepotřebných přepsal adresu na mě? I třeba za poplatek?:wohow:

Díkes8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

11 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Čau, hele nevím jestli je to ještě aktuální, ale v tématu k PS4 info psal uživatel petrhopa že má několik potvrzených předobjednávek a že nějaký přenechá, můžeš mu zkusit napsat. Níže je citovaný jeho příspěvěk. Pokud by jsi to hledal, je to tam na stránce 142 :D

Kluci,jsem vděčný,že tu tohle téma jé.Vzhledem k tomu,že už jsem starej pes,hraju asi 25 let,převážně na konzolích,tak jsem nechtěl ponechat nic náhodě a objednával v předstihu na několika shopech.Nakonec ale využiju nabídky EW,a píšu to hlavně proto,že jsem se o možnosti koupit na prodejně dozvěděl tady.

Pokud bude někdo zoufalý,rád mu svoje kusy přenechám.

Objednávky jsem dělal na Mall,Alza,eProton,iTesco,Datart. u všech mám příslíben termín 13,12.

Tak přeji štěstí, ať to dopadne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau, hele nevím jestli je to ještě aktuální, ale v tématu k PS4 info psal uživatel petrhopa že má několik potvrzených předobjednávek a že nějaký přenechá, můžeš mu zkusit napsat. Níže je citovaný jeho příspěvěk. Pokud by jsi to hledal, je to tam na stránce 142 :D

Tak přeji štěstí, ať to dopadne :)

Díky moc, zkoušel jsem mu napsat, tak se uvidí :-) .. no kéž by to vyšlo ještě před Vánoci a ne až v lednu:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kluci už nemám nic,vše co bylo jsem rozdal-zbývá poslední balení PS4,holá verze bez hry.Cena 11,5tisíce,ze Sony Centra,už zaplaceno-je mi líto to nechat propadnout-v pátek ji mám doma.Smozřejmě četně faktury a nerozbalená.

Měl jsem 6 konzolí,zbyla poslední.......

Takže pokud je někdo zoufalý,klidně napište-předávka v Pardubicích nebo u mne doma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdárec, tak jsem se jen tak stavil do electroworldu u nás v Jesu a mají 2 konzole volné.Sice až od úterý ale docela haluz.Hned jsem si dal rezervaci.Tak možná kdo schání zkuste zavolat do EW po republice je možný že budou mít volné kusy. Dají se rezervovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu