Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Rady a tipy ohledně koupě dárku k Vánocům


Ptak666

Recommended Posts

Zdravím Vás,

Sháním dárek pro dceru k Vánocům a chtěl bych se Vás zeptat, co by jste mi poradily. Jde mi o to, že hledám něco ve stylu kinectu nebo PS move. Nevím co si mám vybrat a nevím co by bylo pro mou dceru nejlepší. Vůbec nevím v čem je co lepší a v čem horší. Jednou jsem hrával na PS2 tuším taky takovou hru s kamerkou, že jsem třeba chytal vystřelené raketky a pak je odbouchával, nebo třeba myl okno a zároveň se v TV viděl při té dané hře. Vůbec nevím, jestli je i něco podobného na kinect nebo PS move? Taky jsem slyšel něco o konzoly wii. Je to podobné? Dají se na to sehnat hry pro nejmenší? Jde mi totiž asi o to, že ve většině her dnešní doby (třeba na konzoly X-BOX kinect) není vidět Vaše postava. A tak si myslím, že by třeba má dcera nepochopila ovládání a spíše by ji to odradilo. Proto se Vás ptám co by bylo pro mě nejlepší a abych zbytečně nevyhodil peníze. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mého uváženi je lepší ps move hlavně co se týká her využívající knihu wonderbook s rozšířenou realitou. Mají český dabing což je super rozumí tomu každý. Kinect má zase jiné exklusivní hry. Některé hry jsou jak pro move tak pro Kinect.

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu rozumím. Jde mi hlavně o to aby dcera u hraní měla i pohyb a proto sháním něco nejvhodnějšího pro ni. O kinectu jsem se dočetl, že dost potřebuje prostor, což já moc nemám... A nechci kupovat celé PS3 + MOVE jen kvůli jedné hře. Proto se i rovnou dháním, jestli existují i jiné DOBRÉ hry pro nejmenší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S x360 ani s Wii nemám zkušenosti, takže se můžu vyjádřit jen k Move pro PS3. Ty hry pro Wonderbook jsou zatím 4 a další snad ještě vyjdou - Book of Spells, Book of Potions, Diggs Nightcrawler a Walking With Dinosaurs. Sice jsem to nehrál, ale podle dostupných informací to vypadá zábavně. Prý nejlepší hra pro Move je Sorcery, kde hraješ za malého kouzelníka a metáš kouzla. To mám dohraný a celkem se mi to líbilo. Pak jsem hrál ještě demo Playstation Move Heroes a to bylo taky celkem zábavný. Existují i sportovní hry Sport Champions, blbůstka Eye Pets atd., takže pár slušných her, určených speciálně pro Move, se najde. Při výběru konzole bych taky vzal do úvahy, jaké hry bude hrát po večerech tatínek :) A pokud chceš, aby měla dcera pohyb, tak ji nekupuj herní konzoli, ale přihlas ji do nějakého sportovního kroužku.

Upraveno uživatelem kjuler
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně book of spells kupoval jsem balíček s ps3 par mesicu zpet s movem i knihou a bavila mě (22) a i moji mladší sestru (12) takze si myslim ze je asi vhodnejsi nez Kinect hlavně ten dabing ten dělá své.

Sent from my Windows Phone 8X by HTC using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu