Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Trable s Rapidshare


smarter

Otázka

Posledni dobou se potykam s nasledujicim problemem. Kdykoliv se pokusim neco stahnout hlasi mi tento server ze moje IP jiz neco stahuje nebo v lepsim pripade mi ukaze kolik mam jeste pockat pred stahovanim, ale kdyz si pockam tak po zadani kodu mi stejne soupmou zpravu ze jiz neco stahuji. Nevite nekdo co s tim? Nemuze nekdo vyuzivat moji IP adresu? Rekl bych ze problem jsem zacal pozorovat po pouziti programu Hide IP (ktery uz je samozrejme smazany).

Any ideas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hmm T-mobile ma DYNAMICKU IP takze v tom problem fakt nebude. Obavam sa ze niekto pouziva tvoje proxy cez HIDE IP. Je to mozne. Mas HIDE IP odinstalovane? Pokial ani to nepomoze tak popros T-mobile o VNUTORNY RESTART tvojho pripojenia. Mne to pomohlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Seš si jistej že jsi to hide IP úplně odinstaloval a před odinstalováním vypnul?Mohla tam zůstat ještě nějaká proxyna nastavená v prohlížeči, zkusil bych to znova nainstalovat a něják si s tim pohrát nebo to zkusit v jinym prohlížeči....(možná kecám blbosti ...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

HideIP jsem samozrejme odinstaloval. To s tim restartem asi zitra vyzkousim. Ale nevim co se tyce te dynamicke ip, ses si jisty? Ja vim ze eurotel to ma ale u t-mobilu nevim. Kazdopadne se pokusim zitra zavolat na linku at to restartuji snad to pomuze. Jo a kdyz to treba resetuji nemuze v kompu zustat nejaka "swine" co zas nekomu daruje moje IP? Moc se mi totiz nechce do formatovani hadru pac mam pocaty stahovani spousty her v torentech a nerad bych o ne prisel, ale kdyz se neda svitit tak to formatnu cely

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
EE nejaka "swine" by tam zostat nemala co ja viem. Mas T-Mobile cez MODEM alebo TELEFON a este na zaciatku ked sa pripajas tak to od teba pyta PRIHLASOVACIE MENO a HESLO?

Mam to pres ten special modem co je v tech reklamach jak dve kocky cumeji na zpravy o Robbie Wiliamsu a pritom plati pouze 400 mesicne :-) (ale na slovensku to asi nebezi :? )No a jmeno a heslo to nikdy nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
EE nejaka "swine" by tam zostat nemala co ja viem. Mas T-Mobile cez MODEM alebo TELEFON a este na zaciatku ked sa pripajas tak to od teba pyta PRIHLASOVACIE MENO a HESLO?

Mam to pres ten special modem co je v tech reklamach jak dve kocky cumeji na zpravy o Robbie Wiliamsu a pritom plati pouze 400 mesicne :-) (ale na slovensku to asi nebezi :? )No a jmeno a heslo to nikdy nechce.

JJ videl som tu reklamu na Prime. Skus zavolat na T-Centrum a spytaj sa ich tam. Je to pravdepodobne bezplatna linka.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu