Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Unbrick PSP 1004 FAT Nový Jičín/Brno


veselymizantrop

Otázka

Dobrý den,

dnes se mi podařilo zřejmě bricknout PSP 1004 FAT. Byl na něm nahrán 3.50 CWF, který jsem se snažil pomocí Hellcat's recovery flasher utility nahradit OFW 1.50. Postupoval jsem dle instrukcí a na konci instalace se objevilo "press button to turn off". Tlačítko jsem tedy zmáčkl a displej zčernal. Tak jsem jej zkusil vypnout a zapnout a nic. Displej černý, jako černočerná tma a pouze zelená diodka si vesele svítí. Zkoušel jsem držet různé kombinace kláves při spuštění, jak radily různé pochybné tutorialy, zkusil jsem vyndat baterii a spustit konzoli jen na nabíječce s paměťovou kartou i bez, no zkrátka nic nepomohlo. Čili můžete mi poradit? Nebo se najde v Novém Jičíně či okolí někdo, kdo by mi jej za úplatu unbricknul? Může být i Brno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

3 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Náhodou jsem narazil na řešení ... ale možná si zničíš baterku ;) jmenuje se to pandora battery http://console-forum.net/tema/11173-pandora-s-battery-univerzalni-unbricker-amp-flasher-gt-overeno-new-dcv8

Nebo bez pandory, ale pod to se nepodepíši, tudíž neověřeno :

A příště hledej ;)

Upraveno uživatelem Dark Alien
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu