Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak zapojit repracky k PS4?


NuDiXs

Otázka

U ps3 jsem to delal tak,ze jsem mel v psku zapichlej av kabel a cervenej a bilej jsem zapojil do subace,konzoli pres hdmi.Ale ps4 uz av kabel nema,ani konektor,je tam jen jina pripojka AUX,takove jako by kostkate zlute usb.Poradi prosim nekdo?Kdyz tak poprosim rovnou o nejake linky treba na redukci,aux kabel nebo ja nevim,rad bych ty repra mel zapojene,klasicke 5.1,ale staci kdyz budou hrat pouze stereo plus subak.Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
U ps3 jsem to delal tak,ze jsem mel v psku zapichlej av kabel a cervenej a bilej jsem zapojil do subace,konzoli pres hdmi.Ale ps4 uz av kabel nema,ani konektor,je tam jen jina pripojka AUX,takove jako by kostkate zlute usb.Poradi prosim nekdo?Kdyz tak poprosim rovnou o nejake linky treba na redukci,aux kabel nebo ja nevim,rad bych ty repra mel zapojene,klasicke 5.1,ale staci kdyz budou hrat pouze stereo plus subak.Diky.
Jestli máš u repráků optickej vstup tak si jen koupíš kabel a propojíš to s PSkem. Pokud ne, tak záleží jestli máš monitor, kde je vstup na sluchátka. Já to mám udělaný tak že jsem repráky napojil do audio 3,5jack do monitoru a tak to přenáším z HDMI do beden. Pokud máš audio dva kabely (bílej a červenej) tak si musíš koupit slučovací jack 2do 1 a potom to zase zapojit do monitoru.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli máš u repráků optickej vstup tak si jen koupíš kabel a propojíš to s PSkem. Pokud ne, tak záleží jestli máš monitor, kde je vstup na sluchátka. Já to mám udělaný tak že jsem repráky napojil do audio 3,5jack do monitoru a tak to přenáším z HDMI do beden. Pokud máš audio dva kabely (bílej a červenej) tak si musíš koupit slučovací jack 2do 1 a potom to zase zapojit do monitoru.

Mam televizi,ne monitor,v ni jack na sluchatka nemam.Ale rozumi ti,v Ps4 zezadu je taky 3,5mm jack jo?ja myslel ze je jen v gamepadu.

Jo a nevim co je to optickej vstup.Jsou v subaci klasicky cervene a bile vstupy a pak jeden cernej kulatej,ten je potreba do pc,protoze z druheho konce lezou tri 3,5 jacky,tusim zelenej,oranzovej a cernej.

Upraveno uživatelem serlicky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mam televizi,ne monitor,v ni jack na sluchatka nemam.Ale rozumi ti,v Ps4 zezadu je taky 3,5mm jack jo?ja myslel ze je jen v gamepadu.
Ne v PS4 jack není pouze optika, je to tam co svití to červený světlo, ale pokud to nemáš na televizi tak je to k ničemu. Co máš na tV za audio vstupy?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ne v PS4 jack není pouze optika, je to tam co svití to červený světlo, ale pokud to nemáš na televizi tak je to k ničemu. Co máš na tV za audio vstupy?

No,to prave nevim,telku uz mam asi tri roky,jsou zezadu taky ty cervene a bile,ale snad to nema vystup,jen vstup.Ten optickej uz teda vim,aspon ten jack,ma to takovou klapku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Proč by ti měl jít zvuk z televize? Přece v nastavení televize musíš mít možnost úplného vypnutí reproduktoru televize a tím pádem přenos zvuku pouze z externích reproduktorů. To uměl i můj 6 let starý Samsung....

No jo,ale já nevím jak to prostě zapojit,tady jsou fotky,jedno je subáč a jedno televize,ps4 má jen ten optical.

Takže by mělo stačit nějak propojit pouze repráky s telkou?Nevím jakýma kabelama :(

http://imgup.cz/EKt

http://imgup.cz/ERA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli mas v zadu ty cervene a bile konektory na televizi, tak zapoj bedny do nich a na televizi nastav audio vystup do techto AV vystupu.... Ten AUX na PS4 je pro zapojeni kamerky, ne na bedny. Digitalni vstup/vystup je mysleno konektor S/PDIF, ktery vetsinou mivaji az lepsi bedny a recievery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Jestli mas v zadu ty cervene a bile konektory na televizi, tak zapoj bedny do nich a na televizi nastav audio vystup do techto AV vystupu.... Ten AUX na PS4 je pro zapojeni kamerky, ne na bedny. Digitalni vstup/vystup je mysleno konektor S/PDIF, ktery vetsinou mivaji az lepsi bedny a recievery.

V nastaveni bedny prave zadne vystupy na nastavni nejsou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No pokud to neposila ven zvuk automaticky tak by to nastaveni tam byt nekde melo, ale je taky moznost ze to jsou jen vstupy pro pripojeni zvuku z externiho zdroje.. tezko rict zalezi co mas za TV. Jinak pokud toto nejde, tak posledni moznost me napada zapojit to pres ten 3.5 jack z Dualshocku primo do beden a v nastevni konzole u nastaveni headsetu dat "output all audio". Akorat pak nebudes moct vyuzivat zaroven mikrofon ci mono headset... pripadne kopupit plnohodnotny headset jako nahradu za bedny, pokud ti teda nejde fakt zvuk z repraku TV coz je divny, by mel jit po pripojeni HDMI.

PS: Samozrejme takto jdou pripojit jakakoliv sluchatka... pak teoreticky bedny ani repraky na TV nejsou potreba..

Upraveno uživatelem Fenri
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No pokud to neposila ven zvuk automaticky tak by to nastaveni tam byt nekde melo, ale je taky moznost ze to jsou jen vstupy pro pripojeni zvuku z externiho zdroje.. tezko rict zalezi co mas za TV. Jinak pokud toto nejde, tak posledni moznost me napada zapojit to pres ten 3.5 jack z Dualshocku primo do beden a v nastevni konzole u nastaveni headsetu dat "output all audio". Akorat pak nebudes moct vyuzivat zaroven mikrofon ci mono headset... pripadne kopupit plnohodnotny headset jako nahradu za bedny, pokud ti teda nejde fakt zvuk z repraku TV coz je divny, by mel jit po pripojeni HDMI.

JEZIS!!! ME JDE ZVUK Z TELEVIZE PRES HDMI NORMÁLNĚ! Jen chci zapojit bedny,protoze hrajou 100x líp než televize,je ta subáč-to znameá basy,moje televize má basy uplně o ničem,časem jsem si chtěl pouštět hudbu prostě přes reproduktory externí,ne ty,co jsou zabudovaný v televizi,ty hrajou na ♥♥♥♥♥.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nejlepší řešení by bylo dokoupení nějákého recieveru, protože pokud zapojíš červený/bílý konektor do televize, tak stejně pure 5.1 nebudeš mít nikdy, stejně tak to bude platit u PS4.

Já taky nestojím o 5.1,chci to prostě jen stereo,takhle jsem to měl i na PS3,prostě stereo+ subák,oproti telce to hrálo výborně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak ty Geniusy hrajou určitě lépe, ale co se týče připojení, je to horší. Já jsem tenkrát místo nich koupil Logitech Z5500 a masakr rozdíl. A pak jsem šel do receiveru. Stačí HDMI z konzole píchnout do receiveru a z něj do tv a jdou jak ext. repro tak i TV. Prostě mnoho variant připojení

Odesláno z mého LT22i pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je jedno,prostě v tomhle mě ps4 naštvala,nevím proč tam nenechali klasickou AV připojku.

U těch Geniusu musíš mít i jeden kabel co je na jednom konci zakončenej 3,5 jackem a na druhým dvěma banánkama. To 3,5 zapoj do TV a na Geniusech to zapoj do červenýho a bílýho 2.1 chanel audio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mám toto domácí kino je staršího data ale chtěl bych ho využít k ps4. Akorát mě zaráží jeho digitální vstup , přikládám foto. Poradíte mi jak ho připojit k PS4? Měl by to být jen jeden kabel ne? Děkuji za rady k tv ho připojím pomocí cinchu L a R.

hNQhNQhttp://www.imgup.cz/image/hNQ

zde ještě obrázek z manuálu

http://2imgs.com/f9c7c1eb38

Takže by měl stačit kabel nebo nějaká kombinace tak poraďte ať mohu objednat. Děkuji

Upraveno uživatelem donnybsc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
Ahoj mám toto domácí kino je staršího data ale chtěl bych ho využít k ps4. Akorát mě zaráží jeho digitální vstup , přikládám foto. Poradíte mi jak ho připojit k PS4? Měl by to být jen jeden kabel ne? Děkuji za rady k tv ho připojím pomocí cinchu L a R.

hNQhNQhttp://www.imgup.cz/image/hNQ

zde ještě obrázek z manuálu

http://2imgs.com/f9c7c1eb38

Takže by měl stačit kabel nebo nějaká kombinace tak poraďte ať mohu objednat. Děkuji

U ps3 jsem to delal tak,ze jsem mel v psku zapichlej av kabel a cervenej a bilej jsem zapojil do subace,konzoli pres hdmi.Ale ps4 uz av kabel nema,ani konektor,je tam jen jina pripojka AUX,takove jako by kostkate zlute usb.Poradi prosim nekdo?Kdyz tak poprosim rovnou o nejake linky treba na redukci,aux kabel nebo ja nevim,rad bych ty repra mel zapojene,klasicke 5.1,ale staci kdyz budou hrat pouze stereo plus subak.Diky.

Ahoj , jedina moznost pripojit do TV pres aux (cerveny a bily cinch) jestli nejsou na TV vystupy cinch , vetsinou byvaji vstupy , tak to jde resit tak ze si koupite scart redukci (pokud tedy tv scart ma) na cinche s prepinacem na vstup/vystup .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Aha to je dost blby to neexistuje kabel kterej mi to propoji ze z jedne strany bude digital vystup jak ma byt a na druhe strane digital v naky cinch podobe? jak to je v te zdirce?

Ale vůbec nechápu jak to mám udělat podle vás, doma mám tu skartku s prepinacem na in a out a co dal ?

Upraveno uživatelem donnybsc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu